Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tanulnàtok ami gyerekbarát ?

Mit tanulnàtok ami gyerekbarát ?

Figyelt kérdés

Az eredeti szakmám nem az,sem munkarend sem más szempontból.

A terhesség, GYED alatt tanulnék valami mást, aminek hasznát venném. Nyelv ne kelljen hozzá!

Szívesen venném az ötleteket.



#tanulás #iskola #Ujraaziskolpadban
2021. ápr. 16. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én könyvelőből lettem fotós, vállalkozó. Magam osztom be az időm és nincsenek szigorú beadási határidők. Várandósan akkor pihenek le amikor csak akarok, stb. Bármilyen kreatív szakma, vagy szépségipar jó lehet. Életem legjobb döntése volt, na meg persze a lényeg hogy szeretet szakma legyen 😊
2021. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Anett80 ***** válasza:
Még a fodrász tanuló vok... pár napja elbeszélgettem az osztálytársammal, aki kínai, de már itt született Magyarországon.Ő mondta,munka csak a szolgáltatásban van,ő is sokáig agyalt azon,mit tanuljon.Gyereke van neki is. Gondolkodott műkörmösön,kozmetikus és fodrász képzésen,végül az utóbbi lett.Most még piacozik, árul, mint a többi kínai,de váltani akar.Azt mondta,kevés a lehetőség, az is mind szolgáltatás (szektor). Jól látja, ez az ország, nem más, mint egy nagy piac,ezt mondta is. Én is így látom. Itt már csak az a kérdés, te mit akarsz ezen a nagy piacon csinálni, lehetőleg olyat, hogy az óvoda nyitvatartásához is igazodjon...
2021. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!