Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 év felett ötödik babát...

40 év felett ötödik babát kockázatos beválalni,végig vinni,ha az első 3 egészséges szülés,a negyedik pocakban elvesztet meghalt baba-magzat lett a vége?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Így én sem vállalnám be. Ha esetleg teherbe esnék, akkor megtartanám és reménykednék, hogy ő velünk marad, de direkt nem terveznék egy újabb babát. 40 felett egyébként sem, de ezzel az előzménnyel főleg végigrettegném a terhességet.
2021. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha minden tesztet elvégeztek (pl 40 felett javasolta nifty), és teljesen egészséges a baba akkor bevállalnám. Az hogy elment 1 baba, sajnos megesik, velem is megtörtént, de ez nem azt jelenti hogy mostmár sorozatosan elmenne, ez csak a természetes szelekció. Ha te még vágysz rá, akkor szerintem csináld. :)

Más az hogy vannak olyan kommentek hogy ilyenkor már élvezni kell az életet meg kirándulni stb, de ha te nem arra vágysz hanem kisbabát akarsz, akkor legyen, csak sokkal jobban fognak figyelni a terhességedre ennyi :)

2021. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez attól függ, hogy miért halt meg a 4. baba. Én vállalnék a helyetekben, ha amúgy egészséges vagyok és nagyon szeretnék egy 4. gyereket.
2022. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%

Nekem itt több kerdés is felvetődik.

40 ev felett mi a francnak gyerek?

Minek 4.gyerek bármilyen korban is?

2022. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!