Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha éppen pozitív LH teszt...

Edinasz kérdése:

Ha éppen pozitív LH teszt napján voltatok együtt kizárólag a párotokkal, és megfogant a baba, fiú vagy lány lett?

Figyelt kérdés
Két lány után szeretnénk fiút, azért lenne jó, ha fiú lenne..

2021. ápr. 19. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ennek 50% az esélye. És ugye azt tudod hogy a férfi felelős azért hogy milyen nemű lesz a gyerek? Amúgy csak hogy válaszoljak is: pont középidoben voltunk együtt, és fiunk lett.
2021. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kepzeld tudom hogyan lesz a gyerek, biológia tanár vagyok. Nem ez volt a kérdés. Czeizel Endre, aki még nálam is többet tanult, és tapasztalt, szerinte 75% az esélye, hogy peteérés napján fiút sikerül nemzeni,szovál kár a buta gúnyolódás! Arra vagyok kíváncsi, hogy az itt olvasók hozzák-e ezt az arányt! Ha valamit nem tudsz, inkább ne írj válszt! Köszönöm!
2021. ápr. 19. 13:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi amikor peteeres előtt voltunk együtt kislány lett.

Mikor pont peteereskor kisfiu, de ő nem maradt meg(sajnos kiderült hogy a párom fiút sose fog tudni nemzeni)

Úgyhogy én meg abban remenykedek, most kislány lesz, próbáltunk peteeres előtt együtt lenni, közben pedig nem. Meg egy vetelest nem szeretnek átélni..

2021. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Azért vegyél már vissza az arcodbol! Ha ennyire olvasott vagy akkor minek teszel fel kérdést? Légy együtt a férjeddel pont peteereskor és meglatod fiú lesz-e vagy lány... De ha ennyire biztos vagy a 75%ban akkor hajrá.
2021. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azert teszek fel kérdést, mert ennek az oldalnak ez a lényege! Kedves 13.29es válaszoló, nagyon sajnálom az eseted! Azt megkérdeztem, hogy miért nem lehet fiú utóda a párodnak? Köszönöm!
2021. ápr. 19. 13:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem*
2021. ápr. 19. 13:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3x is fiú lett így. Most az első negatív napon voltunk együtt, a héten kiderül, hogy fiú, vagy lány siketült e.
2021. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a pozitív teszt utáni negatív napon voltunk együtt mindkétszer. Először fiú lett, másodjára kislány :)
2021. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia pozitív napon fiú lett.

Előtte nem voltunk együtt minimum 5 napig.

2021. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer fiú
2021. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!