Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Túl sok véletlen egybeesés? Magas hő, pozi lh teszt 14. dpo?! Extra halvány hcg!

21.-én voltam dokinal vaskos mehnyálkát, több perzisztáló tüszőt látott. Azóta a hőm 37°C, kivéve tegnap, akkor 36,6 volt de mára újra 37. Lh tesztjeim full pozitívak, hcg-n szemből alig látok valamit, de ha fény elé tartom akkor ugyanolyan vastag,jól kivehető 2.csík volt rajta tegnap is és ma is. Délután is csináltam akkor viszont semmi. Fastest-es one step 10-es volt valakinek álpozitív ilyen tapasztalatok mellett? Előre is köszönöm ha válaszoltok! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: One Step, terhes, HCG teszt, jósteszt, magas hő

márc. 29. 10:20  Privát üzenet  

A válaszok

A one stepre meg hunyogatnom kellett a szemem mikor a tobbi mar reg mutatta.

Nem jo a terhes tesztje

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont márc. 29. 10:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor várok hétfőig és kipróbálok másikat ha addig nem jön meg. Köszönöm! :)

# 2/8Időpont márc. 29. 10:45 Privát üzenet
Az one step mutatta ki nekem egyedül semmi más.. A 16.dpoig..

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont márc. 29. 15:30 Privát üzenet
Ajánlom a predictor tesztet 😉

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont márc. 29. 20:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sikerült szereznem a gyogyszertárból egy 25-ös érzékenységű pregnasens-et de azon abszolut semmit nem látok.. Egyenlőre nem reménykedek, hétfőn már elvileg a one stepnek is erősödnie kéne, ha nem akkor csak biztos később jön meg valamiért :\ köszönöm a válaszokat sajnos tapasztalatlan vagyok még a tesztekkel kapcsolatban :)

# 5/8Időpont márc. 29. 21:22 Privát üzenet

A one step-et be tudod fotozni?

Itt tudsz feltolteni kepet:

[link]

Az enyem extrahalvany volt, kb. csak en lattam, masnap mar nagyon halvanyan mutatta a Facelle.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 31. 10:56 Privát üzenet

Elozo vagyok, az enyem ilyen volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont márc. 31. 10:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos megjött 2 nap késéssel, el is mentem dokihoz és kaptam clostilbegyt tablettát amiből tegnap vettem be az utolsót. Most éppen az lh teszttel értetlenkedek mert 3napja elég erős 2csíkos pedig még 5nap mulva lenne esedékes a peteérés a szokásos 30ciklusnappal számolva.

# 8/8Időpont ápr. 10. 15:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Erős viszketés lehet szülés után vagy véletlen egybeesés?
Teherbe eshettem vagy véletlen egybeesés?
Hematómától lehet vagy csak véletlen egybeesés?
Kinel milyen gyumolcs, zoldseg valtott ki allergias tuneteket hozzataplalaskor? Repat probaljuk 3 napja 3oriasi piros pattanas az arcon lehet tole vagy veletlen egybeeses?
Mitol lehet sotet zold savas szagu hig szeklet majd sarga savas szagu szeklet 3 hos babanal? Tejcukor intolerancia vagy veletlen egybeeses? Bovebben lent.
Előjel lehet, vagy véletlen egybeesés? Indult valakinek hasmenéssel a szülés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!