Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl sok véletlen egybeesés?...

Túl sok véletlen egybeesés? Magas hő, pozi lh teszt 14. dpo?! Extra halvány hcg!

Figyelt kérdés
21.-én voltam dokinal vaskos mehnyálkát, több perzisztáló tüszőt látott. Azóta a hőm 37°C, kivéve tegnap, akkor 36,6 volt de mára újra 37. Lh tesztjeim full pozitívak, hcg-n szemből alig látok valamit, de ha fény elé tartom akkor ugyanolyan vastag,jól kivehető 2.csík volt rajta tegnap is és ma is. Délután is csináltam akkor viszont semmi. Fastest-es one step 10-es volt valakinek álpozitív ilyen tapasztalatok mellett? Előre is köszönöm ha válaszoltok! :)

2019. márc. 29. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

A one stepre meg hunyogatnom kellett a szemem mikor a tobbi mar reg mutatta.

Nem jo a terhes tesztje

2019. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor várok hétfőig és kipróbálok másikat ha addig nem jön meg. Köszönöm! :)
2019. márc. 29. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Az one step mutatta ki nekem egyedül semmi más.. A 16.dpoig..
2019. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a predictor tesztet 😉
2019. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült szereznem a gyogyszertárból egy 25-ös érzékenységű pregnasens-et de azon abszolut semmit nem látok.. Egyenlőre nem reménykedek, hétfőn már elvileg a one stepnek is erősödnie kéne, ha nem akkor csak biztos később jön meg valamiért :\ köszönöm a válaszokat sajnos tapasztalatlan vagyok még a tesztekkel kapcsolatban :)
2019. márc. 29. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A one step-et be tudod fotozni?

Itt tudsz feltolteni kepet:

[link]


Az enyem extrahalvany volt, kb. csak en lattam, masnap mar nagyon halvanyan mutatta a Facelle.

2019. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött 2 nap késéssel, el is mentem dokihoz és kaptam clostilbegyt tablettát amiből tegnap vettem be az utolsót. Most éppen az lh teszttel értetlenkedek mert 3napja elég erős 2csíkos pedig még 5nap mulva lenne esedékes a peteérés a szokásos 30ciklusnappal számolva.
2019. ápr. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!