Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben volt a genetika...

Minden rendben volt a genetikai ultrahangon, mégis az eszt azt írja fő diagnózisnak hogy “fenyegető vetélés” Miért??

Figyelt kérdés
Hepinetnél voltunk fizetős 4D ultrahangon. Áradozott a doktor nő a piciről hogy minden a legnagyobb rendben vele, 3 nappal nagyobb a mérete, gyönyörűen fejlődik. Ezeket szinten leírta a papírra hogy minden rendben. Ma fel megyek az eesztre ahol majdnem szívrohamot kaptam fő diagnózis: fenyegető vetélés. A dokumentum mellé amit le lehet tölteni ugyan az a papír, amit én kaptam hogy minden rendben. Normálisak az emberek ?!
2021. ápr. 21. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Valamit muszáj bekódolni, és csomószor a logikus dolgokat nem engedi a rendszer. Nálunk pl. mindnekinek az "antenatalis szűrés során felfedezett chromosoma és genetikai rendell." kód ment, mert a sima sine morbot (betegség nélküli) nem engedte a rendszer.

Ezen kár ennyire felháborodni. Vagy kopogtass az OEP-nél.

2021. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol voltal hepinetnel? En is ott voltam,nekem nem szerepelt rajta ilyesmi.
2021. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Péterfy. Első válaszoló: nem akarok felháborodva reklamálni senkinél csak elsőre szívroham jött rám, hogy baj van a babàval?? Utána gondoltam végig hogy akkor mondták volna, illetve nem ez a minden rendben papir szerepelne csatolmanykent.
2021. ápr. 21. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha baj lett volna, mondták volna.

Ha kifejezetten azt mondják, hogy minden a legnagyobb rendben, akkor minden a legnagyobb rendben. Emiatt nem kell szívrohamot kapni.

2021. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En a Janosban voltam. Szerintem se aggodj, biztosan mondtak volna,az is lehet felreutottek. Nekem is volt eeszt-n furcsa diagnozis egy-egy terhesgondozasos ambulapomnal. Ha nagyon aggodsz,esetleg menj el egy ujabb vizsgalatra,vagy hivd fel oket,ha mostansag voltal,lehet emlekeznek rad meg.
2021. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem ezzel a kóddal írt ki a doki a munkából gorcsoles miatt. Közben nem mondta h vetélés gyanú állna fel
2021. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Én az eszt-n kaptam olyan dátummal vizsgálati eredményt, amikor orvos közelében se jártam...
2021. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elfogadhatatlan, hogy úgy írnak be kódokat, hogy meg sem említik, hogy ezt nem kell komolyan venni. Hívd fel őket ha gondolod, de ésszerűen átgondolva csak az lehet, hogy nem fogadta el a kódot a rendszer, így beírtak egy másikat.
2021. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!