Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rajtam kívül, aki terhesen...

Van rajtam kívül, aki terhesen sokszor vérzett?

Figyelt kérdés

Fiammal kb tökéletes terhességem volt, minden probléma nélkül. A 38.hétig dolgoztam, meg se kottyant. Kb sose fájt semmim.


Most a 17.héten járok, az elejétől napi szinten görcsölgetek. Ha sokat mozgok, végem van. A derekam minden estére fáj.

Kb marékkal eszem a magnéziumot, mégis.

Ma negyedszer történt, hogy pisilés után véresa papír. Minden alkalommal futás a dokihoz, minden alkalommal elmondja, nem lát semmit, minden rendben.

Engem mégis idegesít, hogy de akkor miéeért?! Annyi volt az extra a napomban, hogy reggel az udvaron lombseprüvel összekotortam kb 10m2-t, és ez a következménye. Doki semmi mozgástól nem tiltott el.


2021. ápr. 21. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
A progeszteronszinted rendben van, kapsz Utrogestánt? Esetleg hematóma? Szerintem érdemes lenne rendesen kivizsgáltatni, hogy mi az oka, mert nem normális.
2021. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hematómám az biztos nincs. Progreszteront nézetett a doki, az is rendben.

Egyenlőre arra gyanakszik, a hajszállerek pattannak el 🤷‍♀️

2021. ápr. 21. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne normális... ha mindig elmentél dokihoz és soha nem talált semmit, akkor az az oka hogy megpattant egy ér, és amiatt vérzel, barnázol. Ez meg teljesen természetes jelenség, terhesség alatt alhasi vérbőség van.


Én kb kéthetente véreztem, mentem dokihoz, sose láttak semmit az UH-n, úgyhogy ezzel magyarázták. Mondjuk annyi a különbség, hogy én nem görcsöltem. Ha nagyon aggaszt téged a dolog, esetleg elmennék egy másik dokihoz magánvéleményt kérni, de ha az ügyeleten különböző dokik nem láttak semmit, akkor nincs baj :)

2021. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a kisfiam már 1,5 éves, szóval a babára nézve ennyire "kóros" jelenségről van szó.
2021. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél összesen 10x véreztem az elejétől a végéig, de nem csak ilyen "megtörlöm magam és épp csak véres a wc papír"

Valószínűleg elpattan egy apró ér az okozza. Ilyenkor vérbő minden.


Nálam progeszteron hiány majd rosszul tapadó lepény okozta.

2021. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Én sokat véreztem, de sose volt baj, végül a 39. héten szültem.

Véreztem egyszer a 12. héten, akkor semmi sem volt. Aztán egyszer a 30. héten, akkor bementünk az ügyeletre, levált a méhszájpolipom. Aztán a 33. héten vegig alltam egy Fradi Újpest meccset és azt mondta az orvos már hogy ne álljak ennyit, meg levált a másik méhszájpolip is.

2021. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!