Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhesen normális ha...

23 hetes terhesen normális ha sokszor keményedik a hasam?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hetes fájdogál az alhasam és sűrűn keményedik, a védőnő magne b6-ot ajánlotta,de nem enyhül,félek nehogy legyen valami baj vagy esetleg ez normális lenne ilyenkor?
2013. nov. 23. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nézesd meg dokival,mert a keményedés ,görcsök nyithatják a méhszájat.Nekem is szokott fájni,bár nagyon nem szokott bekeményedni a hasam,de én ezzel voltam multkor ügyeleten és zárva voltam,minden rendben volt.

Viszont érdemes megnézetni,hátha ....Ne legyen semmi baj,de azért jobb óvatosnak lenni!

Jó egészséget nektek!

2013. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pedig arra lennék kíváncsi, hogy mikor szokott általában kezdődni, mert most tartok a 26.hétnél, napi 8-9 órát lótok futok a munkahelyemen megállás és ülés nélkül, de még egyszer sem volt...
2013. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a20. hét körül kezdődött, voltam is táppénzen miatta. Mennyi magne B6-ot szedsz? Én 4*2-t szedtem kezdetben (doki utasítására, aztán pár nap után csökkentettük 3*2-re, amikor már éreztem, hogy hat valamelyest és végig, tehát a 36. hétig így is maradt.

Kipróbáltunk más készítményt is (Magnosolv) amiben több mg van, de más formában. Az pl nem hatott egyáltalán, úgyhogy visszatértünk a Magne B6-ra. Azt mondta a doki ki kell próbálni, mert mindenkinek más válik be. Sokan a Magnerotra esküsznek.

Szóval szerintem menj el a dokihoz és beszéld meg vele, mert veszélyes is lehet...

2013. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!3x1-et mondott a védőnőm h annyit szedjek naponta.
2013. nov. 23. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az nagyon kevés...ha tényleg kell, ennek a többszörösére van szüksége a szervezetnek. Főleg a Magne B6-ból, nagyon alacsony a mg tartalma a többi készítményhez képest! Egyeztess dokival mindenképp!
2013. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A keményedés ennyire korán nagyon nem jó.


Én a 25. héten keményedtem egy párszor, mert kissé túlhajtottam magam, és a dokim már kórházzal fenyegetett, fenyegető vetélést, és koraszülést emlegetett.


Én a helyetekben mindenképp felkeresném az orvosomat!!


A keményedés amúgy az utolsó 1-2 hónapban lehet normális, az előtt még nagyon korai, a méhszáj kinyílását okozhatja.

2013. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!