Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UH szerint holnap töltöm a 8....

UH szerint holnap töltöm a 8. terhességi hetemet. Nem magas egy kicsit a 248000 HCG? Kedden megyek orvoshoz, de addig is kíváncsi lennék másnak mennyi volt.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit, de azert nem annyira extrém magas, hogy rosszra (mondjuk mola terhességre) kelljen gondolni.

De minek mértek 8 hetesen hcg szintet? Nem nagyon látom értelmét.

2021. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudhatom :D De akkor nem olyan vészes ezek szerint az érték. Tudod esetleg, hogy milyen nagyságrendek vannak egy mola terhességnél, ami a hcg-t illeti? Nem találtam erre vonatkozó adatot.
2021. ápr. 24. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott már korábban több százezer szokott lenni. Bár részleges mola azért átfedhet a normál tartománnyal. UH hány hetesen volt és mit látták? Nem mondtak semmit, hogy miért kell a vérvétel?
2021. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy 6 hetesen megyek, de akkor kiderült, hogy 1 héttel kisebb. Lehet, hogy ez miatt nézték. Nem láttak amúgy UH-n semmi rendelleneset, egy héttel később volt szívhang is. Legalábbis így tudom, azt mondta az orvos minden rendben.
2021. ápr. 24. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán értem a dokit, hogy mégis mi a fittyfenét akart megtudni egy hcg mérésből, ha egyértelműen látott méhen belüli elő terhességet és nem volt semmi rendellenes. Semmi értelme nem volt.
2021. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!