Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak tünetei a méhszáj...

Vannak tünetei a méhszáj nyílásnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat keményedek egy nap. Múlthéten kórházban is voltam vele. Szedem a magnéziumot rendesen, nem erőltetem meg magam, pihenek sokat. Óránként kb 2 keményedésem van. Eddig mindig zárt volt a méhszájam. Vannak jelei ha nyílik?

26 hetes vagyok.



2021. ápr. 25. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés de nem minden esetben.
2021. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt. A 2 héttel korábbi vizsgálaton minden rendben volt még. Csak aznap éreztem görcsöket és nem tudtam, hogy mi lehet (első terhesség volt). Az első görcs után kb 4 órával már orvosnál voltam és 3 ujjnyira nyitva volt már. Sajnos nem tudták már visszatartani. Sürgősségi császár extrém koraszülés miatt. Sajnos a baba nem jött velünk haza.
2021. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt. Indítani kellett, pedig már 1.5 ujjnyira ki voltam tágulva. Előtte esténként párszor keményedtem, de semmi extra.
2021. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Belőlem ömlött 2 napig a vér. Persze azonnal kórházba mentem, de csak a méhszáj nyílt :) 38+4 voltam akkor, 38+6-ra szültem, befektettek a tágulás miatt a 2.napon
2021. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelyben voltak éles nyíllaló fájdalmaim. Pár nappal utána mentem uh ra 26 hetesen és a belső mehszaj kinyílt, tölcsér képződés volt. Kórház fekves steroid,kétszer is. Mégis a méhnyak 3 centi maradt és a külső végig zárva,40+5 nél vettek ki a babát,pedig a doki garantálta hogy koraszülött lesz és nem viszem végig.
2021. ápr. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kedves utolsó! Meddig voltál kórházban?

2021. ápr. 26. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
26 hetesen 10 napot , kiengedtek mert nem romlott a mehszaj, nem nyílt tovább. Utána 31 hetesen a következő steroid kúra,tudoerlelo után,mert akkor meg haránt feküdt és azt mondták amíg nem fordul be,addig nem engednek ki,mert ha megindul keresztbe,behalhat a baba. Ott 5 nap után fejvegure fordult és hazamehettem feküdni.
2021. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
méhszáj kinyilására görcsök-fájások-vérzés lehet,más meg kitágul,hogy nem veszi észre tünete sincs
2021. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!