Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok beszelni a pocaklako...

Szoktatok beszelni a pocaklakotokhoz?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok

Neha szoktam csak apa meg inkabb este munka utan :)

Simizni szoktam sokat

Ti milyen surun beszeltek a babatokkal?


2021. ápr. 25. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Van egy 2éves fiam, illetve 17hetes terhes vagyok. Sosem beszeltem a "pocaklakóhoz"
2021. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Annak idején sokat beszélt a feleségem is, én is a kis pocaklakóinkhoz. A feleségem szépen énekel, sokat énekelt és furulyázott is nekik. A másodiknál az első gyerekünk is beszélt és énekelt neki (3,5 év a korkülönbség).
2021. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem


De valahogy a “pocaklakó” szó is idegen számomra..


Illetve volt, hogy beszéltem neki.

“Ne rugdoss!

Gyorsan, szépen gyere ki!”


De inkább csak gondolatban beszéltem hozzá

2021. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem igazán. Amikor elmúlt a 40 hét és meg nem szándékozott elindulni, akkor megfenyegettem, hogy úgy szorakozzon velem tovább, hogy 18 évem lesz bosszút állni.
2021. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem beszéltem hozzá, pedig a tudatomban folyton ott volt, hogy ő is ott van. Tőlem valahogy ez távol áll.
2021. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Mi szoktunk beszélni hozzá, a férjem is meg én is. Egyébként hallja is, és mindig reagál rá: ficánkol, kinyomja magát olyankor és ilyen fura alakja lesz a hasamnak. (Szóval a hallásával tuti nem lesz gond.☺️) Úgyhogy mindannyian jól szórakozunk közben. Simogatni is szoktuk.
2021. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Szokj le a pocaklakó szórol kérlek.

Én beszéltem hozzá,énekeltem neki,mikor bordán rúgott vagy feküdt a hólyagomon,szépen megkértem hagyja abba meg ilyenek

2021. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én hangomra nem reagál. Viszont ha férjem beszél hozzá, a hangja felé nyomja magát. Este szokott neki beszélni, és akkor abbahagyja a rugdosást.
2021. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Pocaklakó? Brrr... Jesszusom de irritál ez a kifejezés...


Nem. Nem szoktam hozzá külön beszélni.

2021. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is elkezdek tikkelni ettől a szótól... brrrr borzalmas.


Én nem szoktam hozzá beszélni, max bocsánatot kérek tőle 1-1 hirtelen mozdulatnál, pl. tüsszentés, vagy ha lerúgja a belső szerveimet akkor szoktam jelezni neki a problémámat. Ha elkezdenék neki énekelni, valszeg sosem jönne ki.

2021. ápr. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!