Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 7 hetes...

Lehetséges hogy 7 hetes terhesen 0 a HCG?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok de negatív a tesztem. Lehet 0 a HCG?
2021. ápr. 27. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Nem vagy terhes, fogadd el.


Ha meg nem jön meg továbbra sem akkor menj el orvoshoz..

2021. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️
2021. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát itt sok mindent làttunk már, de elsők között vagy. Hidd el, ha valaki fanatikus tesztelő, én az , tíz év alatt rengetegszer remènykedtem. Ha nem bebeszèled magadnak, mert annyira akarod, akkor más is lehet, ha késik hormonzavar is.
2021. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon szerettük volna a babát, és nem is akarom osztani az észt, most hogy már kismama vagyok, hiszen tudom milyen érzés várni valakire, akit mindennél jobban szeretnétek. Minden menstruáció előtt teszteltem és vártam, hogy pozitív legyen a teszt. Aztán egyszer csak az lett. Itt hittem először, hogy terhes vagyok, majd a doki kijelentése után fogtam fel, hogy ez tényleg megtörténik..

De kérdezem csak, ha negatív a teszt, miért kergeted magad ekkora álomba, amiből ha felkelsz majd rettenetes lesz? Szerintem minden nő, aki vágyik a babára, azt érzi terhes, ameddig nem jön meg. De egy 7 hetes terhességet hogy ne mutatna ki egy teszt?

Sajnálom, de ameddig így gondolkodsz csak a sját időtöket húzod, hiszen a szervezet csodás dolog, sokszor a fejünk játszik velünk. Engedd el ezt most, aztán lehet 4 hét múlva már tényleg terhes leszel! Én kívánom neked a legjobbakat! Hatalmas kitartást kívánok!!!

2021. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, fogadd el a tényt.
2021. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!