Megvizsgalnak igy?

Figyelt kérdés

Ha pl holnapra időpontom van 12.héti ultrahang UTÁNI terhesgondozásra, amit nem hinnék hogy vizsgálat is lesz, hanem csak bemutatom az ultrahang után készült leleteket és esetleg jelzem, hogy valami gondot érzek (lehet csak beképzelem) akkor rám néz egy doki? Itt hozzátenném, hogy sosincs orvos a terhesgondozáson, csak ilyen aszisztens féle.


Konkrétan azt képzelem be hogy szivárog a magzatvíz.


Ezt mivel tudják megnézni ha tényleg szivárog? Amugy tuti csak az én hülyeségem, mert sima egyszerű átlátszó normális folyásom van 🤷‍♀️

Csak én hajlamos vagyok bármit beképzelni, ezért sem rohanok egyből kórházba.

Amugy fogalmam sincs milyen állagú egy magzatvíz.


Nade ha csak ott terhesgondozáson jelzem hogy hello lécci nézzen már rám valaki, akkor rámnéz?


Sztk..



2021. ápr. 28. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Vegyél olyan betétet,ami jelzi a magzatvíz szivárgást. Én nem ismerem,de itt olvastam több embertől,hátha ír valaki,aki mar hasznalta.
2021. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magzatvíz tesztcsík: [link]


Nem olcsó mondjuk, szóval lehet, hogy elég az is, ha a terhesgondozáson elmagyarázzák, miből ismered föl a magzatvízszivárgást. De ha ez nem nyugtat meg, akkor vehetsz ilyet.

2021. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!