Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen furcsaságokat tapasztal...

Milyen furcsaságokat tapasztaltatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Filmekben sokszor lehet olyat látni, hogy a terhesség alatt a nő brutál furcsán viselkedik. Gondolom, valami valóságalapja csak van ezeknek (tudom, hogy nyílván a humor kedvéért hozzáadnak) Pl. amiket én láttam filmeken, hogy egy addig nem túl szexmániás nő teljesen bevadult, a végén a férje színlelt orgazmust. 🤣 Meg hogy az étkezés is felborul. Ez igaz történet, amikor két éve a nagynéném terhes volt, elmondása alapján egyszerre megevett két kg savanyú káposztát, amihez Erős Pistát akart, de épp nem volt otthon.


Ti nektek volt furcsaság, vagy ha férfi válaszol, a gyereke anyjának?


Anyám meg mesélte, hogy ő a terhesség alatt halat akart hallal, miközben előtte sosem volt halzabáló.


2021. ápr. 28. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem húsundorom lett, pedig húst ettem hússal. A szexmánia is igaz, nagyon erotikus álmaim lettek terhesen. Mást nem vettem észre 😅 talán még a cinenacitys popcorn volt még a mániám a nachos sajtszószával első terhességemnél, most is jól esne de sajnos nincs.
2021. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt egy kaja az elején (mikor még hányingerrel küzdöttem) amit csináltam és olyan rosszul lettem a szagától,hogy azóta rá se bírok nézni 😅.

Kiborulások. Már csak nevetek milyen baromságokon tudtam elkezdeni bőgni. Csak egy példa: Nem volt az a voltban amiért elindultam. Na ezen hazáig sírtam 😂😂

2021. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem kitalált dolog, teljesen megvàltozik a hormon háztartás. Mindent össze zavar. Szaglás, étkezés, közérzet. Mindent.


De legnagyobb furcsaság: benned van egy ember 😐

2021. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Én megkívántam a párom kedvenc ételeit, amiket egyébként nem szeretek. Csak főtt ételt eszem, a sültekért abszolút nem rajongok, de még az első trimeszterben kitaláltam, hogy nekem pizza kell, hambi meg gyros. Férjem nem hitte el, sose tudott korábban rávenni ezekre. Talán a gyrosra néha, de mindig csak a felét ettem meg, a többit neki adtam. Akkor meg jóízűen befaltam mindet. 🤷

És elkezdtem nézni olyan filmeket is, amiket ő szeret, én sosem toleráltam előtte: akció filmek, ázsiai verekedős, autós üldözéses. 🤨🤭

Teljesen azt hittük, hogy fiúnk lesz. Pedig kislányt várunk. Csak úgy néz ki apja lánya, az ízlését tekintve. 🙈

2021. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Sokszor itt olvasgatva rájövök hogy semmit és ez már önmagában fura 😂😂
2021. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Minden nap kívántam az Aldi pálcikás csokis jégkrémjét és bizony be is nyomtam egyet ha csak tehettem. Ha nem volt, akkor rendesen volt, hogy szipogva mentem vissza a munkahelyemre annyira érzékenyen érintett. Ez pedig csak azért furcsa, mert soha nem szerettem a csoki fagyit, soha nem ettem a terhességem előtt és azóta sem. :D
2021. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy csal a férjem.
2021. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es, remélem azóta már nem része az életednek a szemétláda.
2021. ápr. 28. 20:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmit
2021. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon rákattantam a tejtermékekre. Ha egy napig nem eszem semmi tejterméket, másnap megfőzök egy liter tejből tejberizst vagy tejbegrízt és együltő helyemben megeszem. De amúgy mindig kell lennie a hűtőben natúr joghurtnak, pudingnak és kaukázusi kefirnek, étkezések között azokat eszem. Reggelire meg a kakaóstejes kukoricapehely gyakori.


Viselkedés tekintetében pedig sokkal sírósabb lettem, de csak speciális helyzetben. Ha gyerekeknek szóló állatos filmet nézek, (pl. az Úton hazafelé vagy Fekete szépség) elbőgöm magam a legapróbb megható vagy szomorú dolgon, ami történik. De csak az állatos filmekkel vagyok így, más típusú filmekkel nem.

2021. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!