Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinált már valaki ClearBlue...

Csinált már valaki ClearBlue terhességi tesztet ami digitálisan kimutatja a terhességi hetet? Mennyire pontos?

Figyelt kérdés
Terhességi teszt, digitális

2021. ápr. 29. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem mentem dokihoz hetente egyet csináltam belőle. Nekem pontos volt. 19+6hkm
2021. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Késés után 2 nappal csináltam, akkor 3-4hetet írt.

Majd rá 3 nappal is csináltam egyet (ne álljon a polcon alapon), akkor 1-2hetet írt.


Most 17hetes vagyok, és korának megfelelő méretű a baba

2021. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem első alkalommal kisebbnek, második alkalommal idősebbnek mutatta a terhességemet mint amilyen valójában volt. Mondjuk másodjára rendesen el voltam eresztve HCG-vel már az elejétől fogva, úgyhogy nem is csodálom, hogy rosszul saccolt a szerencsétlen teszt :D Abban nem tévedett, hogy pozitív vagy negatív, de én nem sok értelmét látom ennek a hét kiírásnak. Bennem eddig csak riadalmat keltett, mert soha nem az az eredmény jött ki, amit vártam.
2021. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!