Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után 1 évvel...

Rakottkrumplistészta kérdése:

Császármetszés után 1 évvel mennyire valószínű a normál szülés??

Figyelt kérdés

7 hónapos terhes vagyok és van 1 kisfiam aki 1 éves 2 hónapos.

Császárral született.

Normál szülésnek indult, de aztán sűrgősségi császár lett.

Kérdeztem a dokit, hogy ez a baba is császárral fog e születni, elvégre csak egy év telt el a műtét óta és azt mondta normál szülés lesz, mivel már rendbe jöttem.

Ilyen kevés idő után szült még valaki normálisan vagy ez teljesen kizárt?

Igazából nekem ha választani kellene én ismét a császárt választanám mert nekem a normál szülés valami pokolian fájt. Utolsó percen mondta a doki hogy ne nyomjak mert ki kell vegyék a picit. Tehát mondhatni mindkettőt végig csináltam és nagyon megszenvedtem. Félek hogy megint az lesz hogy okoskodnak hogy meg tudom szülni és hagynak vajudni aztán csak a műtétre maradok...



2021. máj. 1. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
13 hónap van a nagylányaim között, vbac baba a második. Hatalmas küzdelem volt az orvosokkal és a protokollal, nem akarták hagyni, de nagyon akartam. Nyilván ha bármi gebasz lett volna, én is azonnal a műtőre szavaztam volna, de hála Istennek, nem volt gond. Hatalmas élmény volt megszülni, ne foszd meg magad ettől előre. 😊
2021. máj. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát nézd. Ha a heged nem elég rugalmas 3mm alatt van teljesen mindegy mennyi idő tellik el a 2 terhesség között. (tapasztalat)
2021. máj. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Facebookon van egy vbac-s csopost, keresd fel őket. Nagyon sokaknak sikerült ilyen kis idő elteltével is.

De, ha te nem akarod, nem kényszeríthetnek rá, egy második császárra bőven elég indok már egy előző császár.

De jó neked , hogy támogatnak, máshol meg küzdeni kell érte :D melyik kórház ez?

2021. máj. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarod,mikor bemész a kórházba és mondod hogy fáj a hegedű fajaskor,akkor kiveszik. Nem fogják erőltetni,nyugi..
2021. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Derjaderja ***** válasza:
81%
A vbac-hoz javasolt, hogy a teherbeesés legalább egy évvel a szülés után történjen. Ha wz nincs meg, nemhogy erőltetni nem fogják, de ha hüvyi szülést akarnál, valószínűleg lebeszélnenek.
2021. máj. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
1 év után már teljes a regeneráció. Abban a kórházban, ahol szültem, az a protokoll, hogy ha nem áll fennt olyan probléma, amely ismételt császárt indokolt; akkor természetes szülésre készülnek. Önmagában csak azért, mert az előző császár volt, nem császároznak.
2021. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne hogy hogy mások döntsék el hogyan szuljél! A te tested és a te babád, nevetséges ez az egész de komolyan!!
2021. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
En nem ertem mostanában miért divat erőltetni a vbac-ot... lehet bajod. Lehet megint szenvedtetnek x órát aztan közlik, bocsi megint vágni kell. És ez meg a jobbik eset. Idióták. Mikor jutunk el oda, hogy a nők választhassanak?! Ha valaki jurtában akar szülni sámánnal azt is megtehesse ha meg császárt akar azt is. És közte is barmit.
2021. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert ennyire agyhalott országban élünk. Csöves Magyarország
2021. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Derjaderja ***** válasza:
30%
Kizártnak tartom, hogy egy éven belüli teherbeesésnèl vbacot erőltessenek.
2021. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!