Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után 1 évvel...

Rakottkrumplistészta kérdése:

Császármetszés után 1 évvel mennyire valószínű a normál szülés??

Figyelt kérdés

7 hónapos terhes vagyok és van 1 kisfiam aki 1 éves 2 hónapos.

Császárral született.

Normál szülésnek indult, de aztán sűrgősségi császár lett.

Kérdeztem a dokit, hogy ez a baba is császárral fog e születni, elvégre csak egy év telt el a műtét óta és azt mondta normál szülés lesz, mivel már rendbe jöttem.

Ilyen kevés idő után szült még valaki normálisan vagy ez teljesen kizárt?

Igazából nekem ha választani kellene én ismét a császárt választanám mert nekem a normál szülés valami pokolian fájt. Utolsó percen mondta a doki hogy ne nyomjak mert ki kell vegyék a picit. Tehát mondhatni mindkettőt végig csináltam és nagyon megszenvedtem. Félek hogy megint az lesz hogy okoskodnak hogy meg tudom szülni és hagynak vajudni aztán csak a műtétre maradok...



2021. máj. 1. 02:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 18 hónap telik el a két szules kötött. Kórházban a protokoll ahol szülni fogok az, hogy min.14 hónapnak kell eltenie a hüvelyi szüléshez ,amennyiben orvosi ellenjavallate nincs.

Szóval, en sem tudom, hogy fogok szülni. A protokoll szerint vbac. De bízok az orvosokban. Ha azt mondják hogy császár,akkor az lesz,ha hüvelyi,akkor az.:)

Most vágyok 30hetes

2021. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!