Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdodtek a rosszuletek??

Mikor kezdodtek a rosszuletek??

Figyelt kérdés
En most vagyok 5 het + 3 napos. Faradtsagon es mell erzekenysegen kivul semmit nem erzek.😅 Ti hogy vagytok ezzel?
2021. máj. 2. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem a betöltött 6. hét után kezdődött, de nem kell törvényszerűen neked is lennie rosszulléteknek.
2021. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak fura hogy ugy mond “nem erzem magam terhesnek”. Remelem ettol meg egeszseges es nincs baj.
2021. máj. 2. 08:47
 3/18 anonim ***** válasza:
6-7. hét környékén kezdődtek. De nem mindenkinél vannak, mi hárman vagyunk tesók és anyukám egyikünkkel se volt rosszul egyáltalán. Ne aggódj akkor se, ha nem leszel rosszul, attól még minden rendben van a babával.
2021. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Benne van akkor meg hogy a 6. het utan jelentkezhet nalam is😅 Igen hallottam egyebkent hogy nem mindenkinel van ez.
2021. máj. 2. 08:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én első babánál egyszer sem voltam rosszul, egyszer sem hánytam.

Vizesedés sem volt a végén, ahogy sokaknál.

A 36. hétig dolgoztam, én sem éreztem magam terhesnek. Kivéve persze a nagy hasamat.

Egészséges kislányom született.

Minden szervezet más, abszolút nem ezen múlik.

2021. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes vagyok, csak a melleimet érzem, és ez végig így volt idáig (vagy még így se).
2021. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Első babámmal a 7.héten kezdődött és kb a 25.hétig tartott, nagyon rossz volt.

Másodikkal a 8.héten kezdődött és még tart... Ma vagyok 15 hetes.

2021. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6. héten kezdődött és a 8. héten durvult be, napi 10 hányással, aztán vészes terhességi hányás lett belőle, egészen szülésig hánytam, amit csak kórházban tudtak kezelni. Én nagyon meglepődtem rajta, hogy, ez történt, a környezetemben a legtöbben nem hánytak, vagy ha igen a 12. héten abbamaradt.
2021. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


5 hetes 5 napos vagyok a második babával. 🙂 Nekem is csak mellérzékenység és időnként hasfeszülés van. Az első várandósságot (kisfiú) megúsztam egy kis émelygéssel és vizesedéssel, hátha ezt is sikerül. 🤞🙂


Jó babavárást Mindenkinek! 🙂

2021. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer 6 hetesen kezdődött a rosszullét. A fiamnál 12 hetesen, a lányomnál 15 hetesen múlt el. Bőven jelentkezhet még nálad is, de lehet, hogy szerencséd lesz és megúszod.
2021. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!