Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pelenkazo a kisagyhoz vagy kulon?

Pelenkazo a kisagyhoz vagy kulon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elso terhessegem es nem tudjuk eldonteni melyiket vegyunk:

Kisagy hozza rakott pelenkazoval

Vagy kulon kisagy es kulon pelenkazo?

Kinek melyik jott be? :))


2021. máj. 3. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Külön kiságy és pelenkázó. Nekünk nem fért volna el a babaszobában az amelyik egyben van.

Praktikusabb mert könnyebben át lehet rendezni a szobát így, több a variációs lehetőség ☺️

2021. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk sem fért volna el. És nem is baj, hogy külön vettünk, mert a második gyerek után át kellett variálni mindent.
2021. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Külön praktikusabb, könnyebben át tudod rendezni a szobát, ha úgy adódik.
2021. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekemnél egyben volt. Elfér a szobában és amikor már nagyobb, úgyis más bútort kap/kapott.
2021. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pelenkás kuka az alvó baba mellett nem túl szimpatikus. A pelenkázó asztalunk a fürdőben volt. De nekünk elfért, tudom sokaknál a fürdőben végképp semmi hely.
2021. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Mondok mást. Mi csak nagyon eleinte használtuk a pelenkázót, tehát legyen külön, a kiságy a szobában, a pelenkázó meg a boltban 😁


Ha újrakezdeném, nem vennék az ágy is megfelel.

2021. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egyben van, szeretem nagyon, már a második gyerkőcöt szolgálja ki. A pelenkázó rész alatt van egy elég tágas szekrény is, rengeteg ruha befér. Nyilván ha nem férne el, akkor külön lenne, nálunk a gyerekszoba egyik falán pont annyi hely van, hogy kényelmesen odaférjen.
2021. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk első gyermeknél egyben volt, hozzáillő bútorral együtt. 3 éves koráig használtuk, át lehetett alakítani ifjúsági ággyá. Nem szerettem, így eladtam amikor nagyfiús bútort vettünk neki. Most második babánál tuti külön kiságy, külöm pelenkázó lesz. Instagramon annyi szép szoba inspiráció van, én ott néztem ki, milyet szeretnék.
2021. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as tudsz nevet mondani, hogy instán hol nézelődjek?:)
2021. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!