Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sürgős! 6 hetes és 4 napos...

Sürgős! 6 hetes és 4 napos kismama vagyok. Ma reggel együtt voltunk a párommal és utána véreztem. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj orvoshoz most, ügyeletre, terhesség alatt nem normális a vérzés.

Simán lehet, hogy semmi gáz, de menj el.

2010. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy tökre nem értem, miért itt dekkolsz, és vadidegen válaszolóktól kérdezel, miért nem a kórházat hívod...
2010. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vigyázni kell!

Szerintem mindenképpen menj el az orvoshoz, lehet, hogy nincs baj, mert ez korai terhességnél előfordul, de jobb megelőzni a bajt.

2010. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt így, akkor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, azt hittem, másnap meg is jön.

Lehet, hogy csak megsértette az érzékeny hüvelyt, méhszájat. De azért menj el orvoshoz, nézze meg, legalább megnyugszol.

2010. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ügyelet,majd írj kérlek,hogy mi volt...
2010. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha élő vér volt, akkor érdemes a nőgyógy ügyeletet megkeresned, rád néznek uh-on, s ha nem találnak semmit, akkor úgyis hazaküldenek.

Megnyugszol egy kicsit és ha nem látnak komoly bevérzést, gondot, mindenképpen tartózkodj bármilyen "nagymozgástól", hagyj időt pihenni, pihentetni a "beágyazódást", semmilyen ingernek ne tedd ki. Próbálj Utrogestant feliratni, ha nem szedsz, még talán ma hamar ki tudod váltani, sajnos nem minden orvos hisz benne, ezért fel sem írja. De ha ezeket megteszed, mondhatod, hogy minden tőled telhetőt megtettél és várj. Idő kérdése minden. A természetre kell bízni. Az orvos sem fog mást mondani. Az orvostudomány itt tart. Beavatkozni sehogysem tudnak.

2010. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmi baj, de lehet az is, hogy igen! Mindenképpen menj el az ügyeletre, nehogy késő legyen.
2010. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap de voltam az ügyeleten. 12 mm-es a pici, írt fel egy csomó gyógyszert meg vitamint. Ki is íratott a házi orvossal táppénzre. Aktív pihenés.
2010. okt. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!