Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elofordulhat, hogy ez az...

Elofordulhat, hogy ez az alhasi feszito erzes terhesseg?

Figyelt kérdés

Nekem mindig iszonyuan faj a hasam ha megjon

Most mar kb 1 hete neha par percig egy halvany kis nyomast ereztem a hasamban mindig azt hittem megjon de aztan nem de fura is volt mert ennel millioszor erosebben szokott fajni.

Csinaltam egy tesztet de negativ volt.

Azota eltelt egy het es mar 40.napon vagyok(nagy ritkan sajna nekem kitolodik ennyire a ciklusom...)

Ma kb egesz nap nagyon gyenge mesni gorcsot erzek, derekam is leszakad, a mellem is feszul, de az egesz vhogy mas mint amikor meg szokott jonni

Nem merek ujabb tesztet csinalni, felek a csalodastol


Tudom itt senki nem fogja tudni megmondani mi zajlik a mehemben... csak tapasztalatokra lennek kivancsi


2021. máj. 3. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy teszt nem oszt nem szoroz. Nekem is voltak menzesz szerű görcseim első trimeszter alatt, végig, csak jóval gyengébbek (általában durván görcsölt a hasam).
2021. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!