Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elofordulhat e terhesseg? Ha...

Elofordulhat e terhesseg? Ha 2 es fel hete megszakitassal voltunk egyutt majd kesobb parom bepanikolt.

Figyelt kérdés
Szoval az eset 2 es fel hete tortent nem elvezett belem. De viszont nemrégiben elkezdtek fajdolgani a mellbiboim de annyira hogy a polo levetele is fajdalmat okozott. De a mellbimbo fajdalom elott terhesseggel almodtam aztán ezek az almok folytatodtak mar kesobb en voltam terhes az almomban es a babat is lattam de egy beteg fiucska volt es emlékszem hogy 9 hetes volt. Aztán a masik almomban a pici fiu egeszseges volt es eleg szep. Aztán kicsit a szaglasom erzekenyebb lett. Es aluszekony voltam elegge. A havim megjott de nekem teljes 7 napig tart most meg iszonyat eros es darabos volt 3 napnal tartok es semerre sincs mar a havim. Ma meg fejfajasom volt ami eleg eros volt es megint aludtam.. becsuszhatott a kisbaba? Parom annyira bepanikolt hogy nezegette amelleim hogy nottek es nottek tényleg egy picit. Egyebkent mensi elott 2 tesztet csinaltunk negativak. De azt erzem megerzes vagy nem is tudom mi mintha lenne ott valami. Es a melleim megint fajnak.
2019. aug. 8. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmaradt menstruáció és pozitív teszt utal terhességre, más nem.

A mell vizsgálata helyett inkåbb tesztelni kellene, ha ennyire aggódsz. Nem merült fel még ez a lehetőség?

2019. aug. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem 2 teszt negativ de en nem aggodok en orulnek a babanak😀Remelem megis van esely pici is a babara😀
2019. aug. 8. 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Késik már a menzeszed?
2019. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Idejeben megjott! De viszont nagyon fura erzesem van mintha lenne bennem valami de megsem. A havim nagyon eros es darabos volt most mar alig van pedig 7 napig tart..
2019. aug. 8. 07:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2019. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
🙄
2019. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció és negatív teszt, nem vagy terhes.
2019. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!