Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derekfajas 24 hetesen normalis?

Derekfajas 24 hetesen normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok sajnos eleg csunya a testtartasom probalok ra odafigyelni de nem mindig sikerul.

24 hetes kismama vagyok es ma eleg sokat maszkaltam jottem-mentem es estere elkezdett fajni a derekam meg picit a hasamat is erzem bar az inkabb a szelek miatt.


Nektek is fajt? Normalis?

Koszonon elore is


2021. máj. 5. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. 25hetes vagyok. Én jelenleg mozogni is alig tudok a fájdalomtól már 4napja. Pedig soha nem voltam egy hátfájásos tipus. Viszont most a derekamból sugárzik ki a hasamra de csak a jobb oldalt. Hát, hogy mennyire normális nem tudom, mivel első baba. De ma megyek védőnőhöz megkérdezem plusz jövőhéten a dokit is. Kitartás 😅
2021. máj. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lyoni ***** válasza:
En most érzem ezt. Mondtak neked esetleg valamit?
2021. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!