Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha ennyi idősen nem...

Normális ha ennyi idősen nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Valaki nyugtasson meg, 17 hetes várandós vagyok. A pocakom még nem igazán nő,beléptem egy kismamis csoportba és mindenki másnak már 3szor akkora a hasa,igaz én 175 cm vagyok. Nem érzek se mozgást,semmit. A terhességi tüneteim egy hete elmúltak

Egyébként a 13.heti genetikán minden rendben volt

Jövőhéten tudok csak orvoshoz menni, de izgulok ,hogy minden rendben lesz e. Első baba 23 éves vagyok

Normális,hogy ilyenkor még nem érzek semmit?


2021. máj. 7. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2.nál is csak 20 hét után éreztem
2021. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is magas vagyok, első babával a 21. héten éreztem először a mozgását.
2021. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok


Először talán a 19.heten éreztem valamit, de még 24 hetesen is volt nap,amikor szinte semmit, főleg ha esett az eső 🤔


Végül a kislányom alapból kicsi lett és nagyon jó alvó, nyugodt.


Szoval szerintem ne aggódj. Az sem gond, ha nem látszik a poci 🙂

Senkit nem akarok megbántani, de aki csoportokban mutogatja a hasát, hogy hú már ekkora, az mindig ezt fogja csinálni. Már ezt eszi, már 8 kg 4 hónaposan stb. Nem verseny 🙂

2021. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek😊

Igen,leginkább csak infó szerzés céljából léptem be ( kórházak, babakocsi stb.) de sok ilyen pocak fotót láttam meg hogy 16.hétre már x kilót híztak

Én a 14-15.hétig rosszul voltam és nem híztam egy kilót sem, kb.csak úgy nézek ki,mint aki kicsit többet evett a hétvégi menüből

Ami persze nem zavar, csak már rég láttam a babám és féltem,hogy minden rendben van e odabent 😊

2021. máj. 7. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kellene még érezned a mozgást, nyugi, és a hasad mérete is biztosan pont jó :)

Hogy mikor érzed a babát megmozdulni, az sok mindentől függ: hol a méhlepény, milyen a hasfal, hogy helyezkedik el és mennyire aktív a baba... de hamarosan te is érzed majd ficánkolni, nyugi!

A hasad mérete se egytényezős dolog, ha magasabb vagy, fölfelé jobban elfér a méhed, ha széles a csípőd, oda is jól be tudja magát fészkelni a baba. Én a 21. hétben vagyok, de még mindig csak akkor látszik a terhesség, ha direkt úgy öltözök.

Én fogytam is egy kicsit az elején, és 16-17 hetesen pont úgy néztem ki, mint aki jól bezabált. Teljesen normális minden, amit leírtál, nincs miért aggódnod.

De nem baj ha aggódsz (szerintem mindenki aggódik), azért egy kis aggodalomtól még egy babának sem lett baja. Azért mondom, mert a mindenféle csoportokban ezzel is szeretnek ijesztgetni.

2021. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!