Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának?

Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok,nagyon rosszul vagyok egy falatot sem tudok enni és inni sem nagyon.Minden kijön belőlem,kórházzal fenyegetnek.
2021. máj. 7. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vészes hányásnál jobban jársz a kórházzal.
2021. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vészes terhességi hányásban szenvedsz annak kiszáradás lehet a következménye ami nyilván egyikőtöknek sem jó. Infúzióval tudnak segíteni.
2021. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fenyegetés. Én 9.héttől havi 2 hetet bent feküdtem infúzión annyit hánytam. (Napi 30-40) Már aceton is volt bennem ami ugye a kiszáradás jele. Ha a víz is kijön,jobb ha bemész hidd el erőre kapsz tőle
2021. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű kiszáradni. Én 6. héttől 36.-ig hánytam folyamatosan mindent. De egyébként jobb volt a kórházban, mint otthon, tudták csillapítani a hányingert, az infúzióban ott volt a víz, ha megittam volna rögtön hánytam is ki, így jobb volt. Menj be ha van rá lehetőség!
2021. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én tényleg minden helyzetben igyekszem elkerülni a kórházakat, de erre még én is azt mondom, hogy jobb ott, mint otthon... ha semmit nem tudsz enni és inni sem nagyon, akkor nemhogy a babádnak, de neked is bajod lehet, tényleg fontold meg a kórházat.
2021. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan jo ezeket olvasni... egyebkent valoban, nem jo kiszaradni, NORMALIS korhazban bent tartanak minimum par napot infuziokurara... Engem mondjuk lef**tak. Mar vereset hanytam,valszeg egy elpattant ertol, mentot hivtunk mivel nem volt kocsink,es nagyon rosszul voltam tomegkozlekedeshez,ok bevittek sbo-ra,aztan hajnali 4kor hazazavartak 1,azaz 1 lefolyt infuzio utan. Aztan nyilvan mivel nem mult, szuleszeten probalkoztunk,de ok sem fektettek be. Biztos vagyok benne,hogy sokat segitett volna egy par napos imfuziozas,de egyik doki szerint sem volt ra szukseg. Vegulis,csak napi 30x hanytam,es napi kb fel deci folyadekon kivul semmi nem maradt bennem. Szerencse,hogy 11.het korul elmult, ha vegig ez lett volna,nem.tudom hogy elem tul... Talan a vegefele komolyan vettek volna. 😅
2021. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt figyeld, hogy pisilsz-e. Ha nem, akkor ki vagy száradva tényleg. (Az, hogy az aceton a kiszáradás jele lenne, régi tévhit. Az inkább annak a jele, hogy nem ettél szénhidrátot és már a zsírok bontásával pótolja a szervezet. Persze ha se enni, se inni nem tudsz, akkor tényleg ki leszel száradva és aceton is lesz benned.)
2021. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!