Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan tapasztalatotok...

Volt már olyan tapasztalatotok, hogy a terhesség alatt nem tudtátok elviselni a férjetek/élettársatok szagát?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15 hetes terhes, és már majdnem 2 hónapja hihetetlenül érzékeny vagyok a szagokra. Azt vettem észre, hogy a férjem szájszagától szabályosan öklendezek. Minden nap 2-3 alkalommal mos fogat, fogkőleszedésre is rendszeresen jár, de mégis van valami alap szájszaga, amit nem bírok egyszerűen elviselni az utóbbi időben. Persze próbáltam neki finoman elmagyarázni, hogy mi a helyzet, de teljesen besértődött rám. Mit tehetnék?

2021. máj. 7. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Velem is ugyanez a helyzet, de az én férjem nem sértődött meg :-) Pedig több alkalommal is előfordult, hogy úgy kerülgettem, hogy valahogy a szájának ne legyek a közelében, és expliciten mondtam is neki, hogy mi a helyzet. De megértette a dolog biológiai hátterét és szó sem volt sértődésről. Most éppen az eddig általam kedvelt szappannak a szagát sem bírom elviselni. Ez ilyen.
2021. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a parfümje illata zavart, pedig én választottam 😁
2021. máj. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még magamtól is rosszul voltam. Meg lényegében minden szagtól, attól is, amit egyébként kedvelek. Szerencsére második trimeszterre ez elmúlt.
2021. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy voltam, hogy a saját szagomat sem bírtam, pláne másét... Borzalmas volt. 15 hét után csökkent. Kitartás! 21+1hkm
2021. máj. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :) Közben a férjemmel is megbeszéltük, hogy ez van, ki kell bírni. Remélem, nálam is hamarosan elmúlik ez az állapot, mert nagyon rossz...
2021. máj. 8. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia w8 hetes vagyok de a mai napig érzékeny vagyok a szájszagra. Csillapodott nyílván de zavar, főleg ha sörözik és cigizik...🤮

Pedig imádom a férjem de ezt nem bírom. Tudja de nem sértődött meg fogat mos nagyon sokszor mert tudja, hogy engem zavar.

2021. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát 28 hetes bocsi elírtam

6-os

2021. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is olyan erzekeny voltam a szagokra hogy birzalmas,mosogatoszert,tusfurdot ,tisztitoszereket le kelett cserelnem ,a ferjem parfumjet egyaltalan nem birtam pedig azelott a kedvenvmcem volt.Az autoba be sem tudtam ulni sokaig,a hutot sem birtam sokaig kinyitni.A masodik trimeszterre ez valamelyest enyhult,de meg szules utan is sokaig tartott amig "ujra a regi lett a szaglasom " :D
2021. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!