Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szigorú fekvésre vagy...

Ha szigorú fekvésre vagy itélve, be is tartod?

Figyelt kérdés
Lehet a kérdésem fura volt, de hirtelen így jutott eszembe! Sok hölgynél olvasom, hogy vérző esetleg barnázó hematóma mellett csak wc és gyors zuhanyra kelnek fel! Én ezt mind megértem hiszen ugyan ebben vagyok és énis nagyon vigyázom magamra, de enni felkelek, mivel fekve nemtudok enni próbáltam, de rámdőlt a leves 😏 meg a szobába teszek egy kört mivel borzasztóan szédülök, nekem az orvosom kímélő életmódot javasolt! Párom nagyon sokat segít, de főzni nemtud, de a takarítást simán megcsinálja, így ahogy ma is bedobtam a sütőbe gyorsan egy fél csirkét, ennünk valamit kell (család egyik fele itt lakik a városba, de hadjuk😔), és ilyen mint a hajmosás attól is félek az nem megeröltető? Úgy nézek ki mint valami horror film főszereplője, de a hajam az csúnya azt már megkéne mosnom!
2021. máj. 8. 11:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Folyik a magzatvizem, placenta a méhszájon, dől belőlem a vér és a víz... Ágytál infúzió kórház és nem biztos hogy megmarad a pici. Igen, betartom maximálisan. Meg csak 18 hetes. 😔
2021. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Betartottam. 3x. Sosem fogom megtudni hogy mi lett volna ha, így van 3 egészséges gyermekem, nekem és a családnak is megérte. Kitartást mindenkinek aki ebben a helyzetben van, nem könnyű de nem tart örökké.
2021. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti! Atya úr Isten, imádkozom értetek 🙏
2021. máj. 8. 15:45
 14/23 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek énis fekszem betartom amit az orvos mond, szedem a gyogyszereket is, csak egy-két dologgal vagyok bajba és nemtudom mások hogyan csinálják!az hogy bedobok magamnak egy sültcsirkét a férjem segítségével ami kb. 5perc volt csaknem okoz baj, de az IR miatt kell ennem! Az ez előtti terhességemnel szigorúan feküdtem még se maradt velem szóval ez ilyen 50-50%!amit tudok én megteszem, mert akarjuk a babát ❤️
2021. máj. 8. 15:50
 15/23 anonim ***** válasza:

Én 6 hónapot feküdtem végig. Csak wc-re, és 2 naponta egy gyors zuhanyra kelhettem fel, és betartottam a babám érdekében. Összesen 3,5 hónapot feküdtem kórházban ebből. Ott is, és otthon is ágyba hozták a kaját, amit fekve ettem meg -még a levest is.

Hajat hetente 1x mostam, gyorsan, majd visszafeküdtem az ágyba, és fekve szárítottam meg. Volt 2 hét, amikor egyáltalán nem kelhettem fel. Akkor katéterem volt, és az ágyban mosakodtam/ fürdettek le.

Nagyon kritikus helyzetből sikerült így megmenteni a kislányomat. Nagyon nehéz fél év volt, de egyetlen percét sem bánom, ha ránézek.

Előtte 20. héten vetéltem el ikerbabákat ugyanazon okból; szóval kifogások helyett megoldottam mindent inkább a babámért.

2021. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15 Az lemaradt, hogy mindezt ráadásul fejjel lefelé megdöntött ágyban fekve kellett végigcsinálni.
2021. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Biztos nem csináltam volna végig ezt basszus... Jó a kitartásod.
2021. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
🙏 Ez nagyon kemény 😔
2021. máj. 8. 16:54
 19/23 A kérdező kommentje:
Neharagudj, hogy megkérdezem de szabad tudni mi volt a baj? Én meddőségibe járok és abszolult nem mondták, h szigorúan feküdnöm kell ezt magamtól teszem, de a Te történeted példa értékű! Nekem nincs még gyermekem, de ő az ötödik baba és énis megakarok tenni érte bármit!Nem rosszindulatból tettem fel a kérdésem csak eddig nem mertem hajat mosni és érdekelt más hogy oldja meg!
2021. máj. 8. 17:19
 20/23 anonim ***** válasza:
15 os,mi volt a gond? Melyik mehszaj nyílt mennyire? Hogy hogy nem tettek fel arabin pesszariumot ilyen előzmény után? Nekem a 26 .héten nyílt ki a belső ,a külső tartott így csak feküdtem.
2021. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!