Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szigorú fekvésre vagy...

Ha szigorú fekvésre vagy itélve, be is tartod?

Figyelt kérdés
Lehet a kérdésem fura volt, de hirtelen így jutott eszembe! Sok hölgynél olvasom, hogy vérző esetleg barnázó hematóma mellett csak wc és gyors zuhanyra kelnek fel! Én ezt mind megértem hiszen ugyan ebben vagyok és énis nagyon vigyázom magamra, de enni felkelek, mivel fekve nemtudok enni próbáltam, de rámdőlt a leves 😏 meg a szobába teszek egy kört mivel borzasztóan szédülök, nekem az orvosom kímélő életmódot javasolt! Párom nagyon sokat segít, de főzni nemtud, de a takarítást simán megcsinálja, így ahogy ma is bedobtam a sütőbe gyorsan egy fél csirkét, ennünk valamit kell (család egyik fele itt lakik a városba, de hadjuk😔), és ilyen mint a hajmosás attól is félek az nem megeröltető? Úgy nézek ki mint valami horror film főszereplője, de a hajam az csúnya azt már megkéne mosnom!
2021. máj. 8. 11:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#15 Én is meddőségibe jártam. A kislányunk 7 év után, a 6. lombikunkból született meg.


A probléma a vele való (2.) terhességemnél először a 11. héten kezdődött, amikor is a lepény teljesen a méhszájon volt, és több alkalommal, brutálisan ömlött belőlem a vér.

Mire ez megoldódott, és feljebb került a placenta, akkorra meg több, mint 2 cm-re kinyílt a belső- középső méhszájam, és már csak alig több, mint 1 cm volt a méhnyak. 18. héten, a kislányom feje gyakorlatilag a nyitott belső méhszájban volt.

Megműtöttek, de a burok már bedomborult a nyakcsatornába, amibe beleöltöttek a műtét során, és emiatt szivárgott a magzatvíz. A 24. hét előtt 4x voltam visszatartáson, beindult fájások miatt...


Aztán a burok beforrt pár nap alatt, a szivárgás megszűnt, én csak feküdtem, feküdtem; a hetek pedig teltek.

Biztosra mondták, hogy koraszülött lesz a babám, ezért ahogy betöltöttem a 24. hetet, már adták is a tüdőérlelőt. De csodával határos módon a 38. hétig jutottunk. A kislányom teljesen egészséges.

2021. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó,ez nagyon durva. Nem szabad már műteni a mehszájat,hol csinálták neked? Pont az ilyen muhibak miatt illetve a gyulladás miatt arabin pesszariumot raknak fel. Egy műanyag sapka. Nagyon szerencsés vagy hogy ilyen jól sült el.❤️
2021. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nekünk még csak vizsgálatok voltak, de spontán összejött, sőt, hogy őszinte legyek most nemterveztük védekeztünk, de valamiért jönni akart, persze mi ennek borzasztóan örülünk csak meghökkentő, h előtte évekig semmi és amikor kiderül, hogy egyik petevezetőm zárt, pco+Ir, antibiotikum kúra műtétre várva és védekezve összejött hát sokkot kaptam! Ti is megjártátok a legnagyobb harcokat! Én sokszor érzelmileg már megzuhantam főleg a 4ik vesztés után! Le a kalappal előtted és szívből gratulálok a kislányotokhoz 🥰 Remélem a mi történetünk is siker sztori lessz, bármit megteszem, de akkor is borzasztóan félek 😔
2021. máj. 9. 18:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!