Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely szúrás, combba is...

Hüvely szúrás, combba is kisugárzik. Masnak volt ilyen?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a 19.hetet. tegnap már szurkált a hüvelyem, ma mar kifejezetten sokszor szúr, a combom tetejébe is kisugárzik.


Dokim nem veszi fel, ügyeletet hívtam, telefonban annyot mondtak ne menjek be, teltház van, nyulnak a szalagok, nől a méhem, ez ezzel jár.

Van már egy 2éves fiam, vele sosem éreztem ilyet.


Azért is aggódok, 17 hetesen voltam terhesgondozáson, egy tanuló vizsgált meg, aki valahogy "sikeresen" kitágította 1 ujjra a külső méhszájamat.

Aggódok, nem-e az nyílik tovább, vagy valami ilyen baj lenne.


Pihenek, ha vízszintbe fekszek nem érzem. De egyedül vagyok a 2évesemmel, nem tudok csak feküdni.

Magnéziumot azt már vettem be nem keveset.


2021. máj. 8. 15:21
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja, annyit még hozzá, hogy a babát érzem, mocorog annyit amennyit szokott.


Illetve a pocak növekedésben most volt egy nagyobb ugrás a napokban.

2021. máj. 8. 15:23
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

Az előző kérdésednél leírtad, hogy a doki sok pihenés és magnéziumot mondott! Sajnos mást nem tudsz, és mi sem tudunk okosabbat írni. Én biztos bemennék az ügyeletre, nem telefonálgatnék, hogy megnyugodjak.

A külső méhszáj már nem záródik vissza.

Nekem 34.héten nyílt ki, szülni 40+3ra mentem.

Kitartást! 21+1hkm

2021. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!