Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ügyeletre vagy várjak?

Ügyeletre vagy várjak?

Figyelt kérdés
Lehet nagyon para mami leszek, de aggódom 😔 petezsák felső pólusánál találtak egy hematómat(vérzéssel mentem be) délutánra már "csak" sötét barna volt 2napig,mára kevesebb lett sokkal és világos barna! Baba jól volt, csütörtökön kéne mennem, betartok mindent, de szerintem attól tudnék megnyugodni ha megnéznék, de lehet hülyének néznének az ügyeleten! 12x6mm a hematóma! Meddig jön ilyen barnás cucc és ez egyáltalán jó?meg olvastam, hogy sokan szedik a rutascorbint azt ilyenkor is lehet? Magne b6, ultrogestant, c-vitamint, d-vitamint, gravidát, clexane és velfemet használok!
2021. máj. 9. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 7+2hetes vagyok.
2021. máj. 9. 10:49
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem tudnak csinálni veled, tehát nincs értelme bemenni.
2021. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Felesleges...

Pihenés, magnézium és ennyi...

Ha bemész ők sem tudnak mást csinálni.


Ha egy baba meg akar maradni, megfog. Ha nem akar, akkor pedig rohangászhataz akár óránként is dokihoz, akkor swm tudnak mit csinálni vele

2021. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelezről páros lábbal dobnának ki. Az arra való, ha valakinek akut, súlyos baja van azon segítsenek.

Elhiszem, hogy aggódsz, de ezzel magán dokihoz vagy magán uh-ra kell menni.

2021. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de eznem ügyeletre való. Láttak, gondolom adtak terápiát, majd elmúlik a vérzés. Az ügyelet nem babamozi. Ennyi erővel minden nap oda járkálhatnál, hiszen akármikor megszakadhat a terhesség.
2021. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!