Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzett így?

Más is érzett így?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok. Annyira nagyon kislányt szerettem volna, de a 18 héten azt mondták kisfiú. Csalódottságot éreztem, sírtam. Azóta sem tudok annyira örülni. Tudom, örüljek hogy egyáltalán sikerült. De én el sem tudom képzelni mit fogok kezdeni egy kisfiúval.
2021. máj. 9. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Szülés után add örökbe.


Ha felháborodsz, hogy jut ilyen eszembe, feleslegesen írtad ki a kérdést.

2021. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg add örökbe. Más örülni fog neki.
2021. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én fiút szerettem volna lány lett. És akkor mivan? Kb. 2 óra alatt "elgyászoltam", hogy nem fiú és mentünk a férjemmel lányos ruhákat meg ágyneműt vásárolni. Örültem neki, hogy egészséges. Már 2 éves okos, szép kislány ezer fiúért sem adnám. Ha ennyire nem tudod megemészteni, hogy fiú tényleg add örökbe. Nagyon sokan örülnének egy fiúnak és szegény sem lenne megnyomorítva egy életre, hogy nem olyan nemű,mint amit szerettek volna.
2021. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ugyanígy vagyok csak fordítva. Fiút szerettem volna de egyelőre úgy néz ki kislány lesz, bár még nem 100%, mert nem mutatta magát biztosra, csak tippelt az orvos.

Egyelőre próbálok barátkozni a gondolattal, hogy lányos anyuka leszek és amint megszületik biztos elmúlik ez a rossz érzés.

2021. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván mindenkinek van olyan, aki felé jobban húz a szíve, mondjuk én nem tudok választani, hatalmas hálát adok az égnek, hogy egyáltalán itt lehet a hasban valaki. De természetes jelenség, hogy valamelyiket jobban szeretnéd...

Viszont...

Ez a szomorúság, meg nem akarom alapjában elgondolkodtató, és nem engem, hanem Téged kell, hogy elgondolkodtasson. Ha rá jössz, mi az a sérülés(akár gyerekkori, akár későbbi), ami miatt elutasítod a kisfiút, akkor tudsz ezen dolgozni, és hidd el, nem fog egy percig sem zavarni a neme. Ez főként szülés után lenne fontosabb, hogy ne a gyereken csattanjon az ilyen.

Kellemes babavárást és készülődést! :)

2021. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A 17.héten azt mondták valószínű lány. A 18hetesen 100%ra mondták, hogy lány. Bennem egy világ dőlt össze. Van egy fiunk(2éves), imádok fiús anyuka lenni. Most is nagyon nagyon a fiúra koncentraltunk.

Konkrétan bőgve jöttem ki a dokitól, hogy nem tudom mi lesz így, nekem akkor is fiú kell.


Most 19hetes vagyok, simán megbarátkoztam a gondolattal. Az biztos, nem lesz az a habos babos minden rózsaszín lány. De lányunk lesz. És egészséges, ez a legfontosabb.

2021. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem tudsz örülni a benned növekvő életnek, komolyan add örökbe. Felháborít? Hát engem meg az háborít fel, hogy azon rinyálsz, hogy nem lány.
2021. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Más nő mennyire örülne Istenem mennyien vágynak rá, de hiába...soha nem értettem az ilyet! A lényeg, hogy egészséges legyen és komolyan tedd össze a kezed, hogy ott van a pocidba és nemsokára a karodba!
2021. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Sosem értettem meg ezeket. En fiut akartam és az is lett de már az uh-k előtt is mindog úgy éreztem, ha lány, akkor lány. Akkor újra gondolom a babaszobat oszt jovan. És amikor megtudtam hogy fiú akkor se éreztem földön túli örömet hogy ezaaaazzzzz az lett amit akartam. Csak elkonyveltem hogy ok, akkor haladunk a terv szerint.

Nem is ertem. Ez egy olyan 50-50 szitu hogy felnott emberek hogy képesek bele élni magukat bármibe?!

2021. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Én lányt szerettem volna lett egy huncut fiam aki egy csoda, jó ő a 2.fiam.

Majd terheslettem és sajnos előbb tudtam meg, hogy beteg mint azt, hogy lány, örülj hogy egészséges.

2021. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!