Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan sorstársam aki szó...

Mirella3 kérdése:

Van olyan sorstársam aki szó szerint utálta a terhessége minden napját,undorítónak érzett minden ezzel járó élettani jelenséget,egy örökkévalóságnak tűnt neki a 9 hónap?

Figyelt kérdés
Tervezett babás esetre lennék kiváncsi aki amúgy a babának örült és várta
2021. jan. 30. 01:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Én így vagyok vele.A szülésen még nem vagyok túl de annyira utálok terhes lenni, hogy azonnal vállalnám csak már terhes ne legyek.Ez egy tabu téma így nehéz megítélni, hogy egyáltalán van e más is így ezzel. Terhességimádókat pl nagyon könnyű találni.
2021. jan. 30. 01:30
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Igen van. Én vagyok.

149 centis magasságomhoz (😭) rettentő nagy belem van. Undorító. Sokan megkérdezik, hogy ikreket várok. Nagyon megalázó tud ám lenni. A nagy has nemcsak undorító tud ám lenni, hanem sok mindenben akadályoz. És nagyon rosszul néz ki, szüles után meg még undibb lesz, mert akkor meg löttyedt lesz. Valószínűleg lesz kötenyhasam is, ami eltakarja majd a nemi szervemet is. Ami azért baj, mert a párom már így se kíván.

2021. jan. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
24%
#worthit
2021. jan. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Én nem utaltam,csak végig rettegtem.mind a kettőt. Ez se jobb. Úgy szerettem volna élvezni. De féltem hogy elvetelek,aztán nehogy beteg legyen,aztán nehogy koraszülött legyen. Utána a végén már nem volt helyük mozogni,akkor meg állandóan bogtem,hogy nah most tekertek magukra a köldökzsinórt és haltak meg. Nem tudnám idegileg meg egyszer végigcsinálni.
2021. jan. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nagyon nehéz terhességem volt, igazából annyira rosszul voltam, hogy nem is tudtam azon gondolkodni mennyute utálom a terhességet, állandó hányinger, napi 10 hányás, állandó fejfájás, de fel tudtam nőni a feladathoz.

Egy baba van a hasadban, szerintem ez fontosabb, mint, hogy te hogyan éled meg a terhességet, nemsokára megszületik és akkor már nem leszel terhes, viszont életet adsz egy embernek.

2021. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Elárulná valaki mi rosszat írtam?
2021. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Szülés napjáig hánytam, feküdtem bent a kórházban többször, visszatartották picit a 26.héten, onnantól szigorú fekvés, persze rettegtem mi lesz, úgyhogy a stressztől meg a folyamatos hányástól és attól, hogy tehetetlen vagyok, egy percét sem élveztem. Nem tudom vállalnánk-e újra, mert mégegyszer ezt gyerek mellett nem tudom hogyan oldanánk meg.
2021. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves 2 válaszoló az ég világon semmi rosszat nem írtál. A százalékot ki adja a válaszokra ?
2021. jan. 30. 18:01
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se szerettem terhes lenni. Eleinte állandó rosszullét, hőhullámok, migrén. Aztán ahogy nőtt a hasam, nagydarabnak éreztem magamat, nehéz volt mozogni. Ráadásul én is végigaggódtam az egészet. De a babámat imádom. 🥰
2021. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A százalékot a kérdező adja és mindenki más is, aki regisztrál az oldalra, itt most nagyon lehúzták a válaszokat.
2021. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!