Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony magzati szívverés?

Alacsony magzati szívverés?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok, hétvégén kórházban voltunk sűrű keményedésekkel. Pár órát folyamatosan rajtam volt az nst, és láttam a babám pulzusát. Volt amikor pár másodpercre lement 60-80-ra majd eltűnt, majd visszaállt 130-140-re, de olyan is volt, hogy szintén 1-2 mp-ig 180 volt és visszaállt. Ez normális ekkora babánál? Lehet másképp fordult olyankor és mivel még kisebb nem érzékelte úgy az nst? Még aznap kiengedtek és erről nem mondtak semmit.

2021. máj. 10. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Arrébb mozdult :) nekem is ficánkolt kisfiam mindig. Kitartás! 21+3hkm
2021. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

Baj akkor van ha tartósan 60 alatt van, és szintén tartósan 180.

2021. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyankor előtte a vonalon szerintem van egy szünet, és a te pulzusodat méri..
2021. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak elmozdulhatott. 120-160 között kell lennie, de ha néha picit felugrik vagy lecsökken, az sem gond, csak tartósan ne lógjon ki a referencia tartományból.
2021. máj. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen magzati korban nem túl pontos az nst vizsgálat, kicsi még, könnyen elmozdul.
2021. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!