Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl lassú szívverés 6 hetesen?

Túl lassú szívverés 6 hetesen?

Figyelt kérdés
Azért mentem ilyen hamar, mert naptár szerint 8 hetes lennék, bár sejtettem, hogy később fogant, de nem voltam biztos benne mekkora lehet. A probléma az volt, hogy a pulzálás lassabb volt az én pulzusomnál is. 1 hét múlva vissza kell mennem, de nagyon kicsi esélyt adott a doki rá, hogy működő terhesség lesz. Csupa olyat látok, hogy azért aggódnak, mert ilyenkor nincs még szívhang, de ilyesmiről senki nem írt. Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata?

2016. nov. 23. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hát sajnos ebben konkrétan segíteni nem tudok. De azt tudom hogy a babának gyorsabb a szívverése mint a mamának.

de nekem először 12 héten nézték milyen gyorsan ver a kicsi szíve.

2016. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
A legelejen lassabb mint a kesobbi magzati korban. De nem annyira hogy ne erje el a tiedet. Raadasul ha a doki ezt mondta akkor valoszinuleg tudja mit beszel. Azert deukkolok. Hatha
2016. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kb.ilyan gyors mint az anyukáé. Utána gyorsul,majd a terhesség vége felé ismét lassul kicsit. Én nem adnám fel a reményt,olvast itt olyanról akinel már időpontja volt missed ab műtétre,de nem hagyta magát és egészséges terhessége lett.
2016. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

7.heten 173-as fhr volt a babamnal, 12.heten 142, 20.heten 141. Sajnos az nem tul jo hogy ilyen lassu :( azert remeljuk a legjobbakat!

22hkm

2016. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom, hogy ilyenekkel riogatnak :( Lehet, hogy butaság, de azt gondolom, hogy a lassú szívverés is jobb, mint a semmi. Vigyázz magadra, ha van rá mód, akkor szerintem ne menj most dolgozni, hanem feküdj otthon. Én a helyedben most ezt tenném. Egy hét alatt biztosan összekapja magát a picúr :) Írj majd, hogy minden rendben volt-e!
2016. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten (menzesz szerint 7.) még nem is volt szívhang. 11-12. heti ultrahangon sem nézték, mennyire normális a szívhang, csak mikor elmentem magánba a 13. héten. Egyébként lassan indul be a szívhang, utána lesz gyors. Ne aggódj emiatt feleslegesen. :-)
2016. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, köszönöm. Én már kicsit feladtam, a terhességi atüneteim is enyhültek, ami gondolom nem jó jel. Tényleg nem azért kérdeztem, hogy megnyugtassatok, hanem furcsálltam, hogy nem találtam ilyesmi témában aggódókat vagy kérdezőket. Azt tudom, hogy amikor elkezd dobogni a szíve, akkor az anyáéval megegyező és napról napra gyorsul. Még ha azt is mondanánk, hogy most indult be a szívverés, akkor sem kecsegtető, hogy kb 50-et pulzált percenként a vizsgálat alatt. Mindenesetre megírom, ha van eredmény, legalább egy támpontja legyen valakinek a jövőben. Nem szeretem amikor nem írják meg utána a kérdezők, hogy mi lett, pedig sokat segítenének vele. Pihenek, amennyit tudok, bár inkább elterelném valamerre a gondolatokat. Azért egy lehetséges missed ab műtét gondolatára eléggé összeszorul a gyomrom. Nem a baba elvesztése miatt, hanem maga a műtét olyan megrázó lehet, ahogy olvastam itt sokaktól...
2016. nov. 23. 17:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem találom,de volt itt a gyakorin egy kismama akinek már előjegyzése volt missed ab műtétre,de nem ment bele hanem várt. A petezsák nem volt szabályos nála és nem volt szívhang. A végen lett szívhang de csak lassú 50ütés/perc(a dokibazt mondta 50-50,hogy megarad). A legvégen megírta,hogy a petezsák "kipofásodott" és a pocaklakó teljesen jól van. Szóval ne add fel!
2016. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. nov. 23. 18:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Drukk!!
2016. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!