Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt, viszont minimál...

Pozitív teszt, viszont minimális vérzes van... Sürgősségin fogadnak?

Figyelt kérdés

Pár napja erős pozitívat mutatott a terhességi teszt, és a következő 5 teszt is azt mutatta, viszont mikor párommal együtt vagyok akkor nagyon kicsit vérzek, de nem mindig. Nem menstruáció szerű, se bugyin, se a wc papíron nem látszódik, csak ha párommal együtt vagyok.

Ez normális? Félek, hogy elvetélek, viszont időpontot még nem tudok kérni a nőgyógyászhoz csak később, és az se biztos, hogy időben kapok, pedig ez fontos, nem egy sima vizsgálat lenne.

Sürgősségin fogadnak ezzel, vagy elzavarnak?

Köszönöm szépen a válaszokat!


2021. máj. 10. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nemhinném, hogy fogadnának... engem komolyabb bajjal nem fogadtak...


Nem kell szexelni, lehet egy kicsit önmegtartoztatni, azt nincs ilyen probléma 🤷‍♀️

Azt az első vizsgálaton jelezd a dokinak...

2021. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem állatok vagyunk, hogy állandóan szexelni kell. Mondjuk ha vérzel szex után, akkor ne csináld.

Nem is értem, ha sem a vécépapíron sem a bugyin nem látszik, akkor honnan tudod,hogy vérzel?

2021. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy vérzek, nem arról, hogy szexelek. Csupán akkor látszik a vér a páromon, innen tudom, hogy vérzek. De előtte sose volt, hogy random véres lett volna a párom tőlem.

Attól félek, hogy ez rosszat jelent... vagy ez még nem jelent semmit? Vetélés vagy valami?

2021. máj. 10. 10:14
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Ügyelet mindenképp! Kötelesek ellátni, ha a szex miatt vérzel, ha fejenállástól, teljesen mindegy!!!


Mondjuk nekem nem kellett hozzá szexelni, hogy bevérezzek, kaptam rá gyógyszert, azóta minden rendben, de azóta se lehet szexelni! :) és enyhe szenvedéssel ki lehet bírni, pedig előtte nem volt jellemző ránk a megtartoztatás :D viszont mi szerettük volna Őt, hát ehhez tartjuk is magunkat! :D elvileg már csak 2 hét és zöld út van, de egyébként ha az egész terhesség alatt sem lehetne, azt sem bánnánk, mert annyira vártuk már a kisbabát :D


Kitartást és kellemes babavárást! És irány a doki, nehogy baj legyen!!!!

2021. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Lehet én vagyok hülye, de kajak nem értem amit írsz...


Hogy latszik a párodon? Vagy mi van? Csak random összevérezed? De a wc papiron nem látszik viszont?!


Na ez nekem magas...

2021. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jelentkezik normál estben a vérzés, tehát nem látszik sem a fehérneműn, sem törlésnél, csak szex közben/után a párodon(?) gondolom a f*rkán, akkor az bizony a szextől van.

Nem kell szexelni ha vérzel utána.

Majd a következő vizsgálatnál említsd meg az orvosnak, addig pedig bírjátok ki, oldjátok meg behatolás nélkül.

2021. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a szex során jelentkezik vérzés, nem mennék orvoshoz. Ha amúgy is, akkor érdemes lehet. Anno én is hasonlóan jártam, pozitív teszt után kb egy héttel vérezni kezdtem, ezért sürgősségi nőgyógyászatra mentem, fogadtak és meg is vizsgáltak. Az már más kérdés, hogy csak kémiai terhesség lehetett, mert az orvos nem látott terhességet.
2021. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vérbő most odalent, könnyebben pattannak el hajszálerek. Ezzel ne is menj. Akkor kell menni, ha legalább a törlésnél látszik. Akkor is receptet kapsz, meg egy-két jó tanácsot.

Egyébként meg valóban ki kellene a te esetedben bírni legalább a 12 hét végéig, hogy ne legyen behatolás. Orvos is ezt tudná mondani.

2021. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12hét necces sokszor, sok mindenen lehet izgulni. Ha vérzel szex utàn, picit szüneteltessétek. Én vetélten már el, nem kívánom..
2021. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!