Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon terhes has, vagy...

Ez vajon terhes has, vagy inkabb a minimalisan szetnyilt hasizom, esetleg az etrend?

Figyelt kérdés

[link]


Szules utan volt hasonlo a masodik gyerekkel, most meg szoptatok, nincs menzeszem, tesztet pedig most jo darabig nem tudok venni, mert egy ahol most vagyunk (a kovetkezo 1,5 honapban covid idejere), ott nincs. Voltunk egyutt vedekezes nelkul (megszakitas+vegen ovszer), tudom, hogy a szoptatas nem ved, tudom azt is, hogy nem lattok belem. Egyeb tunetem nincs, csak max. puffadas, meg egyszer ramjott megmagyarazhatatlan elerzekenyules. Alapbol is van a hasam korul ilyen hajreteg. A hasizmom minimalisan szet van nyilva (fel centire kb, nagyon max 1), de ezen a szules utani torna sem segitett, ami mar regen is volt, es utana jobb lett. Most meg megint ilyen, ugy nezek ki, mint az 1. trimeszter kozepen (7. het korul) a 2. gyerekkel, vagy szules utan. Nem baj, ha baba van, igazabol az erdekelne, hogy van, akinek ilyen volt a hasa, es nem volt baba? Vagy szerintetek az lehet?



2020. dec. 4. 11:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, es ez reggeli kep, nem ettrm elotte.
2020. dec. 4. 11:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.
2020. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj a neten tesztet. Ha nem egy bunkerben a föld alatt vagytok a Covid idején, akkor kiviszi a futár. Vagy kérd meg az ismerősöd, hogy vegyen és adja fel postán.
2020. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez háj. De tényleg mibe tart egy tesztet venni?
2020. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha csak a szétnyílt/renyhe hasizomtól van, akkor be tudod húzni. Cicit ki, húzd ki magad és máris nem lesz akkora. Ettől még lehetsz terhes, de ilyen korán nem az látszik, akkor se, ha többedik terhességnél előreesik, mert a hormonok okozta puffadást nem tartja a szétnyílt hasizom. Szóval csak a teszt mondja meg, a tükör nem.
2020. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Írd le a címed és küldök egyet postán..
2020. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En is azt mondanám, hogy a hasizmaid vannak cudar állapotban. Ellenben ez nem jelenti hogy ne lehetnel terhes. Bár ha a végén használjátok gumit, akkor azért elég pici az esélye. Teszt
2020. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen volt szülés után, szetnyilt hasizom volt, illetve eléggé meggyengultek a mindenféle izmok odalent, tehát a medence körüli izmok, méhszalagok stb. Gyógytornára kellett járnom, majd itthon is rendszeresen kell tornaztatnom. Nem azt mondom hogy neked is az lehet, de azért nézesd meg
2020. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Magamnak csekkoltam tobbszor is, fel-vagy nagyon max 1 centi szetnyilastol lehet ilyen?

[link]


Itt teljesen behuztam, amennyire csak birtam, cicit kitoltam, es megis ilyen.


Koszonom a tesztkuldes felajanlasat, zartkert, helyrajzi szam van csak, postast en meg itt nem lattam, bar futarszolgalattal biztos meg lehetne oldani, de nem hinnem, hogy baba lenne.


Koszonom a valaszokat, meg fogom majd nezetni, ha nem valtozik.

2020. dec. 7. 20:32
 10/13 A kérdező kommentje:
10 hetig jartam amugy szules utani tornara.
2020. dec. 7. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!