Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányból kisfiú ultrahangon?

Kislányból kisfiú ultrahangon?

Figyelt kérdés
Volt ilyen valakinek az elmúlt években? 12 hét utolsó napján majdnem biztosra mondta a doki, hogy kislány. Magándoki jó géppel. Mégis fiút érzek, pedig lányt szerettem volna jobban! Lehet, hogy jól érzem vagy az ilyen tévedés nagyon ritka?! :)
2021. máj. 11. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy te mit érzel szerinted az hol egyenlő azzal amit a doki lát, már ne is haragudj meg?!
2021. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha pont úgy helyezkedik a baba, akkor sokáig nézhetik lánynak. Előfordul az ilyesmi.
2021. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Előfordulhat, hogy az ultrahangon nem tudják biztosra mondani, de a gyerek nemét megérezni nem lehet.

Ezt csak beképzelik az emberek és az egyezés az pusztán a véletlen műve.

2021. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az elsőt stílusa miatt inkább teljesen ignorálom, viszont utolsó: valószínűleg igazad van, én sem vagyok túlzottan spirituális de valahogy (biztos a hormonok is) van egy ilyen érzés bennem. Közben persze én is tudom, hogy ez nem túl tudományos megfogalmazás. :) Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy valaki járt-e már így,hogy lányt mondtak neki és fiú lett.

Más jelentősége nincs a dolognak, én csak örülök a kislánynak... Meg ha arról lenne szó a fiúnak is.

2021. máj. 11. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
3-as vagyok, a családunkban 3 éve volt erre példa. Lányszoba kifestve levendulaszínre, berendezve csajosan és megszületett a kis Olivér.
2021. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Unokatestvéremnek a szülés napján is lányt mondtak az ultrahangon, aztán megszületett a kisfia.
2021. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12 hetes uh-n még könnyen előfordul, hogy tévednek, de persze nem mindegy, mennyire jól mutatja magát. Szóval nálatok szerintem kicsi a tévedés valószínűsége. Teljesen biztos csak akkor lesz, ha megszületett, szóval mi is azért készülünk két névvel.


A megérzés meg az emberi agy működése miatt van. Hajlamos ilyen "megérzéseket" létrehozni, de sokszor ennek semmi alapja nincsen. Akkor lehet, ha valójában találkoztál plusz információmorzsákkal, és azt tudat alatt összeraktad. De a jelen esetben ilyet nehezen tudnék elképzelni, szóval inkább csak az elméd szórakozik veled.

2021. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem spirituális alapon, de nem tartom kizártnak, hogy az emberi test akár képes is lehet azonosítani a magzat nemét, a vérben keringő magzati dns-ből, és ez megérzésként jelenik meg. Annyi mindenre képes az emberi agy, annyira nem ismerjük még, úgyhogy én ezzel úgy vagyok, hogy miért is ne :) Nyilván 50% az esélye még egy tippnél is, hogy eltalálod, de ez még nem zárja ki, hogy tényleg "érezted". Egyszer volt egy furcsa élményem, mondjuk azt inkább határozottan spirituálisnak mondanám (holott nem jellemző rám), de volt olyan, hogy éreztem a barátnőm babáját. Kb egy pillanatra csak, de nem volt kérdés számomra, hogy kislány, pedig ő meg volt győződve róla, hogy kisfiú. Ha nem velem történik, akkor tuti elmebetegnek tartanám magam :D Egyébként szerintem az a gyakoribb tévedés uh-kon, hogy kislánynak nézik a kisfiút, mert mondjuk takargatja magát :) Ha telibe belengeti a férfiasságát, akkor szokták biztosan eltalálni, hogy fiúcska :D
2021. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ismerősöm akinek a szülés előtt is kislányt mondtak és kisfia lett. Szóval előfordulhat simán.

Nekem talán inkább kislányt mondtak, de én is inkább kisfiút érzek. 😁😂🤷‍♀️

2021. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de rátaláltam így miért ne? 😁 nekem a 16. héten fiút mondtak, 20 hetesen a második genetikain kislány lett. (Látszott a méhe szóval ez a tuti) nálam is és páromnál is volt egy olyan érzés, hogy lány lesz. A 16. hét óta volt egy olyan fura érzésem, hogy a baba neme felfedő buli előtt kéne még egy ultrahang, mert szerintem mégis lány 🤣 így is lett. Neked végül mi lett kedved kérdező? ☺️☺️☺️☺️
2023. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!