Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek sokat hiztam eddig?

Szerintetek sokat hiztam eddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam sulymeresen es rettegek mit fog mondani a dokim..

63 kiloval kezdtem a terhessegem es most pedig 72 kilo vagyok 25 hetesen.

A vedonom szerint elegge vizesedek ezt en is latom de olyan elszomorito hogy +9 kilonal tartok.

Most dietara fogtak.

Ti mennyit hoztatok??


2021. máj. 12. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Elsővel 40 kg-t!
2021. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

35 hetes vagyok, kb 13 kilonal járok. Kb 8 hét alatt, amikor találkoztam a dokival, kétszer is lecseszett, h diétázzak, mert h 20 kiló lesz ebből a végére és jujj. Abszolút nem érzem magam daginak, nem is diétáztam eddig. Egyébként ki sem fejtette, h hogyan kéne ezt kivitelezmem. Néhány napja nem eszem édességet,a cukorterhelés után kezdtem el enni ilyesmit, mikor már nem paráztam, előtte szinte semmit, úgyhogy szerintem ha a fennmaradó időben tartom magam ehhez, akkor remélhetőleg nem lépem túl (sokkal) a doki által engedélyezett 15 kilót...


Nem tűnik olyan vészesnek a 9 kiló, de azért figyelj oda.

2021. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyebkent beirtak a kiskonyvembe hogy odemasodas szoval ha a viztol van nem tudok mit tenni sajnos.

De most megvonok minden nasit stb

2021. máj. 12. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm kifejezetten vékony, ő 30 kilót szedett fel és mind le is ment szinte rögtön mert nagy része a víz volt. Ne aggódj.
2021. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Az elsővel 6kgot, a másodikkal 9et híztam szülésig
2021. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25 kg-al többet mutatott a mérleg, mikor szülni mentem. 65-el kezdtem. Én is borzasztóan vizesedtem. 3 nap után 13 kiló ment le. De a vizesedés kb. 8 hét alatt ment le teljesen. Az én orvosom só mentes diétára fogott.
2021. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

63-al kezdtem, 65 és fél vagyok.

34hkm

2021. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek gdm-mesként 68-ról 82-re, fél évvel szülés után 60 voltam.

Második gyerek 60-ról 82-re, itt nem voltam gdm-es, plusz végig szoptattam is, 68-ra álltam vissza.

Harmadik gyerek 68-ról 90-re, itt is szoptattam végig, és nem volt gdm. Most 9 hós, 73 kg vagyok, de semmit nem diétázok egyenlőre (és mivel spa-m van tornázni se nagyon van lehetőségem), mivel 4,5 éve folyamatosan szoptatok, nem akarom diétával kizsákmányolni a szervezetem, de egészségesen étkezem.

A szülés, terhességek tekintetében nem volt különbség mikor sokat vagy keveset híztam, minden szülés 1,5-2,5 óra közötti volt.

Viszont az első gyermekem, aki mellett diétáznom kellett borzasztó rossz evő, hiaba szopott 21 hós koráig, mindig a legalsó súlypercentilisben volt, evés mennyiségében mindkét öccse lekörözi, minden nadrágba plusz gumit kell húzni, fogni a kezét, ne fújja el a szél :).

Szóval szerintem az a jó megoldás, ha egészségesen étkezik a kismama, nem mértékzelenül, de nem is megvonással. Én a 2. és 3. terhességnél ugyanúgy étkeztem, plusz 0 pihenés a tesó(k) mellett, mégis más volt a hízás, gondolom életkorom előrehaladása, meg a kis korkülönbségek (21 és 24 hó) okán is.

2021. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én eddig nem híztam (12. hét), sőt fogytam fél kgt, de nekem megmondta az orvos, hogy 11 kg a max, ami még egészséges lenne nálam, azt próbáljam tartani. Egyébként 13 éves korom óta 57 kg volt a max súlyom (176 cm), nem igazán tudok hízni, mindig egészségesen étkeztem, de itt majd meglátjuk mennyire fogom tudni tartani. Az biztos, hogy a baba a legfontosabb és nem fogom éheztetni magam, eszem, ami jól esik.
2021. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 jó farok orvosod van.

176/57 kifejezetten vékonynak hangzik, neked nem hinném hogy bármit be kellene szólni, hogy mennyit hízhatsz.

2021. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!