Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már jót jelent?

Ez már jót jelent?

Figyelt kérdés
Már tettem itt fel ezzel kapcsolatban kérdést, de azóta egy két dolog változott! 2021.05.06-án:Menzesz szerint 7+2hetesen eléggé elkezdtem vérezni rögtön ügyelet ahol a baba mérete 6+5hetesnek felelt meg plussz egy 12x6 mm hematóma lett a baba felett eléggé féltem, de azt tettem amit az orvos mondott! Ma délelőtt mikor kivittem a tálcát az ebédem után elmentem mosdóba ahol már láttam, hogy megint erősen véres barnás folyásom van(nem menzesznyi, de jött) ismét pánik gondoltam mivel most 2napja már tiszta volt a betét biztos ennyi volt, rögtön ügyeletre mentünk, elküldtel uh ahol már csak 1napos lemaradása van a babának és köszöni jól van 15mm a hematóma pedig 10x4mm, haza engedtek mivel holnap visszakell mennem! Másnak is ürült így a hematóma? Esküszöm minden mosdó előtt infarktust kerülget!😔🙏
2021. máj. 12. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha meg kell maradnia, megmarad, ha el akar menni, fejre is állhatsz. Szóval bízz, mi meg nem tudjuk mi lesz, de az hogy még megvan, végülis jó jel.

Viszont a felkiáltójel indokolatlan használata nem segít, mellőzi kérlek.

2021. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Első egy akkora paraszt vagy... Igen, aggódik, érzelmekkel ír a témáról. Tényleg nem tudjuk, megmarad-e, de nagyon szorítok❤
2021. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Miért paraszt az első?Ilyen kis terhességnél semmit nem lehet tudni.Három vetélésem volt,a 3.-nál elkezdtem vérezni,bementünk azt mondták minden ok.Ez volt pénteken,hêtfőn a saját dokim meg közölte h.üres a méhem.Az idő az ami választ ad!
2021. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmmm ez az 5ik terhességem és nincs gyermekem, nos akkor miért is aggódom?tudom milyen a vetélés. És még mielőtt jönne a kérdés a vizsgálatok miatt, meddőségibe járunk és spontán baba lett! Kedves második válaszoló❤️!
2021. máj. 12. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet, kedves kérdező?
2021. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia 😊 18hetes leszek kedden, baba jól van! Sokáig barnáztam sokat feküdtem, ahogy most is de igaz már mozgok, könnyű ebéd, kis vásárlás, kis séta! Nagyon vigyázok ahogy csak tudok 😊
2021. júl. 18. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó! Nagyon gratulálok! Nagyon sok örömöt és jó egészséget kívánok nektek! 😊 (#5)
2021. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy ❤️ köszönjük szépen, bízunk benne, hogy minden rendben lessz 😊🙏
2021. júl. 18. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!