Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik nőgyógyásznál van...

Melyik nőgyógyásznál van hamar időpont és melyik jó orvos ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segitseget szeretnék kérni, hétfőn csináltam 3 pozitív tesztet este. Így orvost már nem tudtam későn hívni. Kedden délután a saját magán dokimat hivtam, de nem vette fel a telefont. Tegnap q Váci kórházat hivogattam sikertelenül, majd most reggel elértem őket és mondták, hogy nem adnak időpontot csak sürgős esetekben, időpont nélkül pedig nem lehet menni vizsgalatra. Tanácsot szeretnék kérni, ugyanis a dokimat csak keddenként tudom hívni, mi van ha most se veszi fel? Néztem a Szaniszlohoz leghamarabb 20.an van időpont. Tudtok olyan orvost aki jo és esetleg hamar lehetne menni hozzá? Nagyon szerettük volna már ezt a kis babát és szeretném ha megnyugtatna egy orvos minél hamarabb.



#gyerekvállalás #nőgyogyasz #Vác kórház #Vác nőgyógyászat #Vác sztk
2021. máj. 13. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Hova rohansz ennyire? Semmit nem fog még látni az orvos. Legesleghamarabb 6. héten érdemes menni, de bőven ráérsz 7-8. héten is.
2021. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még megnyugtatni sem tud, mert semmit nem lát. KB csak felritkulást ami lehet kezdődő menstruáció, vagy kezdődő terhesség. Türelem!!
2021. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Először is nyugodj meg.


Ha 2héttel késöbb mész sem lesz semmi. Az én dokim pl a 7.hét elött nem is fogad terhességmegállapítás miatt, mert felesleges, kb semmit nem lát, és amit lát sem biztos...

20 hetes terhes vagyok, a 8.héten voltam a dokimnál, semmivel nem voltam elkésve (sztkba a 11.hétre kaptam volna csak időpontot)

2021. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
31.e vagy utána bőven ráérsz dokihoz menni, nem fog látni semmit addig.
2021. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hetesen bőven elég elmenni dokihoz, addig csak stresszelne, hogy nincs szivhang, nem lát semmit, stb. Egyébként Szaniszló ritka bunkó tud lenni és elég pénzéhes. Pap Andrást ajánlom, kedves, figyelmes és nem a pénzért csinálja.
2021. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hetesen mentem először, ráérsz.
2021. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!