Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam vizsgálaton, 2...

Ma voltam vizsgálaton, 2 petezsákból az egyik üres, és van egy vérrög!?

Figyelt kérdés

Még korai terhességről van szó. 2 hete voltam orvosnál vérzés miatt, akkor csak 1 petezsákot látott, semmi vérrögöt.


Ma viszont az orvos egy 8×4mm-es vérrögöt látott. 2 petezsákot amiből az egyik szabályos volt, élő magzattal, a másik viszont üres és szabálytalan alakú. Azt mondta vagy felszívódik, vagy lezárul magától. A vérrögről annyit mondott, hogy felszívódhat, de ha továbbra is nő akkor problémát okozhat pl vetélést. Jelenleg 7 hetes vagyok.

Kicsit megijedtem, 1 hónap múlva van a következő időpontom.:(


2021. máj. 13. 15:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos megállt a fejlődésben és nem indult be a vetélés. Beutaltak művi befejezésre.. :( Lassan lehet újra próbálkozni, de nem sok kedvem van :/
2021. szept. 8. 22:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, részvétem :( :'( Fel a fejjel itt a gyakorin, sok édesanya müvi befejezés után egészséges terheségük volt,egészséges szülés
2021. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!