Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez lehet terhesség...

Szerintetek ez lehet terhesség vagy mi lehet?Hormonprobléma?Beképzelem?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet együtt lét után 2 héttel és negatív lett és a menstruációm elöbb jött meg viszont de nagyon halványan és teljesen más volt mint eddig de tartott 4-5 napig. A tesztet menszesz után csináltam vagyis valami olyasmi volt.A melleim mintha kicsit meglennének duzzadva de leginkább a hasam az alhasam meg fáj.A barátommal nem feküdtünk le rendesen csak ujjazás volt és félek hogy esetleg úgy felkerülhetett valami.Olyan válaszokat nem kérek hogy felelőtlen vagyok magam is tudom és tanultam belőle.Olyan furcsán érzem magam.Lehet beképzelem?

2021. máj. 13. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kérdés már volt és akkor is elmondtuk,hogy az ujjazástól nem lehet teherbe esni és amúgy sem vagy terhes
2021. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést,nem láttam,hogy van hasonló kérdés akkor nem tettem volna fel.
2021. máj. 13. 21:38
 3/5 anonim válasza:
100%
Ez a boldog 90'es évekre emlékeztet, amikor a lányok még nem voltak ilyen felvilágosultak, mint manapság. A Bravo magazinban voltak ilyen kérdések. Ez aranyos volt. :)
2021. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, nyugi. Ujjazástól nem igazán szoktak teherbe esni a nők.
2021. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na te pont tökéletes példája vagy annak, hogy a szülőnek miért kell beszélni a gyerekével a szexualitásról. Köszönöm!
2021. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!