Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem missed ab....

A terhességem missed ab. mütéttel végződött a 8. héten. Az 5. és a 6. héten enyhe barnázás volt, ami a fenyegető vetélés jele, és sajnos tényleg vetélés lett belőle. A barnázás ált. Hormonproblémára utal?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnálom ami veled történt!!Én is estem már át ilyenen.Nekem azt mondta a doki,hogy előfordul az ilyen.Nem feltétlenül hormonprobléma áll a háttérben. A természetes szelekció része a folyamat.Ilyenkor arra gondoltam,hogy jobb így mintha valamilyen betegséggel,rendellenességgel születne.Persze borzasztó,hogy nem fejlődött tovább az embrió élete,de bele kell törődni.Minden jót kívánok neked!És hidd el a következő terhességed sikerülni fog!

12+2hetes

2009. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan igy jártam mint te.Szintén egyetlen tünetem a barnázás volt.A következő terhességemnél,ahogy pozitiv volt a teszt,mentem dokihoz,hogy kapjak magzat megtarto gyogyszert.Kaptam Duphastont.Most 33hetes vagyok.Lehetett hormonprobléma,de sok más is.
2009. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!