Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek most már biztos...

Szerintetek most már biztos lehetek benne hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Aktus utáni 19 napon délután csináltam egy Facelle tesztet ami negatív lett de viszont volt egy ilyen 4-5 napos kis vérzésem elötte.

2021. máj. 15. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Milyen az a 4-5 napos kis vérzés? Nálam az a menstruáció :D
2021. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát sokkal gyengébb volt mint máskor és nem váltak le ilyen kis darabok vagy hogy fogalmazzak. :D
2021. máj. 15. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem mindig ugyanolyan mennyiségű és hosszúságú.
2021. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a menstruáciod késők 1 honapot-2 honapot tesztelj.menstruácio ideje,hosszusága,állaga eltérü,nem vagy terhes esetén
2021. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha a gyengébb vérzést nézzük,akkor sosem késett a menstruációm szinte előző hónapban 1 hetet késett de a mostani meg 1 héttel elöbb jött meg.Lehet visszállt?
2021. máj. 15. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt és véreztél, akkor nem vagy terhes. Mindenkinek vannak olyan hónapjai, amikor kicsit más a menstruáció, előbb jön vagy később, gyengébb vagy erősebb, stb. De ha még mindig bizonytalan vagy a dologban, akkor csinálj még egy tesztet.
2021. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző menstruaciom elég érdekes volt, 4 napig gyengébb vérzés utána 12!!!!! Napig rózsaszín néha barna folyás. Nem mentem orvoshoz, be tudtam a PCOS-nek és hogy félre ettem, nem tartottam a “dietat”. Aktuális menstruaciom vártam, 6 napja késett ebben a hónapban, és furán éreztem magam, cicim hasam fajt mint mikor megakar jönni, fáradt voltam extrán és brutal égett a gyomrom.

Úgysem vagyok terhes, akkor lennének más tuneteim is és hát itt a pcos csináltam 3 tesztet negatív lett, majd 2 nap múlva újra és pozitív lett, azóta orvos is igazolta, már előző hónapban is terhes voltam, hiába volt menstruacionak tűnő valami :)

2021. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebben nem csak az az érdekes hogy véreztél, hanem az is, hogy több mint egy hónapja terhes voltál ha jól értem, és negatív volt a teszted.
2021. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen pontosan, ez az egész érdekes benne de a doki mondta hogy a pcos simán csinálhat ilyen fura dolgokat
2021. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy hogy? Kíváncsi lennék, hogy a hcg-hez mi köze van a pcos-nek. Hiába, ezek a hormonok... Még mindig elég ködös terület.
2021. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!