Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet terhességi...

Miért nem lehet terhességi tesztet venni annak aki nem biztos benne hogy terhes?

Figyelt kérdés

Kb óránként van ilyen kérdés! Ez meg ez a tünetem szerintetek terhes vagyok?????? Késik 3 napot lehetek terhes??

Miérrt???



#terhesség #terhességi teszt #tudatlan idegesítő ostobák
2017. máj. 1. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Te sem vagy túl okos, három nap késésnéél még nem mtatja ki a teszt :D
2017. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nap késés után is kimutatta. Másnak aznap vagy picivel előtte kimutatja.

Szóval a kérdező kérdése és kiakadása jogos.

2017. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 ismered a mondást a bölcsességről és a csendbe maradásról??😊

Olyan teszt is van egyébként ami mensi előtt is kimutatja.

2017. máj. 1. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem unatkoznak. De tőlük itt biztos nem kapsz választ. :)
2017. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A masik veglet meg aki mensi elott tiz nappal tesztelni kezd;)
2017. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 nap után teszteltem. És láss csodát pozitív lett. Jajjjj kedves 1-es válaszoló. Tényleg inkább maradtál volna csöndben. 😂
2017. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 1-es: még ha ez igaz is lenne (de nem az) - itt a válaszolók meg tudják mondani? Senki nem lát bele a másik testébe, neten keresztül meg pláne nem.
2017. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdező szerintem két típusra osztható.

Egyik, akinek nincs zsebpénze se gumira, se tesztre. (Kamaszok)

A másik, aki nagyon reménykedik, de nem mer tesztet csinálni, nehogy negatív legyen. Viszont jó lenne mástól is a megerősítés, hogy igen, biztosan terhes.

2017. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van a 3. tipus, aki gyujt elore nehany erdeklodot (tudjatok: juuj nekem is igy volt es baba lett, megy a drukk, majd ird meg mi lett!, es a kerdezo, na mi lett?) akik majd gratulalnak ha a teszt pozitiv.


Ennyi erovel minek tesznek fel pozitiv tesztet? A minap volt total pozi teszt itt egy kerdesben. A kerdes: szerintetek terhes vagyok, ez pozitiv? Mindenki oda-vissza volt az oromtol hogy gratulal.

2017. máj. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen 9# ők is már nagyon unalmasak😅
2017. máj. 2. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!