Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés terhesség alatt....

Vérzés terhesség alatt. Lehetséges, hogy nem jelent gondot?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok.

Eddig minden rendben volt.

Ma azonban vérzés jelentkezett, bár nem sok, rózsaszín.

Azonnal bementünk a kórházba.

Az ultrahangon mindent rendben talált az orvos, a méhszàj zárt. Azt mondta, nem látja a vér eredetét, ágynyugalmat javasolt, pár nap múlva kontroll, és ne essek kétségbe.

Görcs, fájdalom nem volt.

Van valakinek hasonló tapasztalata?



2021. máj. 16. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran véreztem terhesség alatt, sose tálalták meg a vér eredetét. Ilyenkor hasi vérbőség van, elég egy megpattanó ér, és van egy kis vérzés. A lényeg hogy nem tálaltak semmit, nyugodj meg :)
2021. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon ijesztő volt.

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a terhesség előtt aktívan sportoltam, de ahogy sikerült a baba, leálltam vele.

Ma tornáztam először egy 40 percet.

Utána jelentkezett a vér kb egy órával.

Lehet, hogy azzal toltam ki magammal?

2021. máj. 16. 19:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd magad, nem tehetsz róla. És nem is lesz semmi baj, mondta az orvos is hogy minden rendben, pihenj, és pár nap múlva megint láthatod a babádat! :)
2021. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon igyekszem :)
2021. máj. 16. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
A második babánál nekem is volt 10-11. hét körül pecsételő vérzés. Hol barnás, de volt friss, rózsaszínű is. Kb 1 hétig tartott. Nálam sem találtak semmi konkrét okot, nekem azt mondta a dokim, ilyenkor nagyon sérülékenyek a hajszálerek és egy köhögéstől vagy tüsszentéstől is megpattanhat. Emelt dózisban javasolta a C vitamin szedését. Nem tudom, hogy emiatt múlt-e el, de aztán elmúlt és azóta sem volt, most már 19. héten járok.
2021. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta nekem is, hogy ha egy hétig tart, akkor se ijedjek meg, mert idő, mire ez most kitisztul...

Borzasztó ijesztő.

2021. máj. 16. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem alatt többször is véreztem, barnáztam pár napig, sosem tudták az okát. Az egyik gyerkőc 6 éves a másik 4,5 hònapos.

Nyugodj meg :)

2021. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyámat konkrétan elöntötte a vér két hónapos terhesen, de csak feküdnie kellett pár hetet, aztán már azt sem, végül a kiírt nap előestéjén ment szülni :) Minden rendben lesz veletek is!
2021. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ami mèg felidegesített, hogy kedden a fogadott orvosom az ülőmagasságot 29 mm-nek mérte.

A kórházban most ez az orvos, öt nappal később 27-nek.

Mondtam ezt neki, de csak annyit mondott, hogy a mérési hibahatár 15 %.

Lehet, hogy kicsit kevésbé odafigyelve mért? Vagy más volt a gép, vagy a baba mutatta magát más pózban?

Az mondjuk igaz, hogy nem sokat pepecselt vele....

2021. máj. 17. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!