Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti szagundor...

Terhesség alatti szagundor bizonyos szagra, megmaradt szülés után is?

Figyelt kérdés
A wc-ben lévő illatosító szagától hánytam. Ma kapcsoltuk be újra, és megint azt a fura émelygős szagot éreztem. Terhes nem hiszem hogy vagyok. Szoptatok, még csak 3 hónapos a pici, és csak 1x voltunk együtt védekezés nélkül.
2021. máj. 16. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedekezes nelkul voltatok egyutt, a szoptatas nem vedekezes. Siman lehetsz terhes. Nekem egyebkent nem maradt meg sem az illatosito, sem a hus, sem a kave illatanak az undora..
2021. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze van rá esély, és ha terhes vagyok akkor természetesen nagyon fogok neki örülni.

De azért nem gondolom, mert nem vagyok termékeny, nekünk nagyon nehezen jön össze a baba.

2021. máj. 16. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 2 hos volt, majd megjott a menzim, szoptattam... Azota is rendszeres a ciklusom, semmi sem lehetetlen :)
2021. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Reggel veszek tesztet :D
2021. máj. 16. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem megmaradt: semmilyen parfümöt nem bírok elviselni sem máson, sem magamon. És nem most voltam terhes, utoljára 18 évvel ezelőtt.
2021. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj, barmi lehetseges. Nekünk nem akart sehogysem osszejonni a baba, vegul lombikkal sikerült. A baba szuletese utan 2 hónappal voltunk egyutt eloszor es egyszer. Biztos voltam benne, hogy nem lehetek terhes, de tuneteim voltak(szagokra valo erzekenyseg szinten, fajo mellek), viszont rafogtam, hogy ez biztos normalis szules utan, hormonok stb. 2 hónappal kesobb, amikorra mar hanytam is, szedultem stb., csak csinaltam egy tesztet. Ugy voltam vele, hogy mielott elmegyek orvoshoz kivizsgaltatni magam, csinalok egy tesztet "poenbol", miert lenne pozitiv. Hat baromira az volt. Most pedig itt van velunk ketto 2 éves(2 hetig), a kicsi most lett ketto, a testvere 2 het mulva lesz 3.
2021. máj. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most délután csináltam tesztet. Negatív. Tehát alapból büdös a sárgadinnyés air wick...
2021. máj. 17. 16:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a WC illatositotol volt szülés után is hányingerem.. 😁
2021. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: Na, mondjuk a sárgadinnye szagától kicsikorom óta hányingerem van. (#5)
2021. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezooo neee, nekem is sargadinnyes air wick unk volt itthon terhesen, en kibactam, mert hanytam tole 🤣🤷‍♀️ Elso voltam
2021. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!