Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vényköteles gyógyszer helyett...

Vényköteles gyógyszer helyett canesten?

Figyelt kérdés

Már használtam 2 féle gyógyszert ami vényköteles, de semmi javulás. Gondoltam megpróbálok egy canesten kúrát.

Volt aki használta terhesen ezt a fajta gombaölőt? Segített a "gyógyszer", vagy halottnak a csók?Azt tudom, hogy aplikátor nélkül lehet ilyenkor csak használni.

12hkm


2021. máj. 17. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vettek mintát? És ha nem gomba, hanem bakterium? Én először egy tejsavas kúrát csinálnék.

Meg egy citologiat, baktérium, vírus, gombatenyeszetet.

2021. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vettek igen, candida az eredmény. Azóta vettek mégegyszer, hogy miért nem javul a helyzet, annak ma lesz eredménye. Ha újra "csak" az jön ki, akkor gondoltam ezt a canestenes dolgot.

Mit értesz tejsavas kúra alatt? Bocsi, de szerencsére még tapasztalatlan vagyok a témában.. :)

2021. máj. 17. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az agyonreklamozott kúpokra gondolok, hanem amit orvos ír, gyógyszertárban keverik


Plusz a Candida nagyon makacs, teljes életmódváltás kell hogy tünetmentes legyél.

Null cukorbevitel, élesztős dolgok teljes kiiktatása

2021. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszélek majd vele erről a tejsavas dologról! Köszi! :)


Sok helyen olvastam az életmódváltásról, igazából nincs más választásom.. amúgy sem a legcélszerűbb cukrosat enni ilyenkor.

2021. máj. 17. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!