Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire van hatassal a front...

Mennyire van hatassal a front a magzatokra?

Figyelt kérdés

Ebbe a par napba miota jott az eso front ido a babom alig alig mocorog, ez termeszetes vagy aggodnom Kene? Elso terhessegem, nemtudom,hogy mennyire van a front a magzatokra hatassal?!

26 hetes vagyok!


2021. máj. 18. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém bulit rendezett, azt mondták a kollégáim hogy a front miatt lehetett. Érdekes, hogy nálad meg fordítva. Szerintem simán lehet rájuk hatással, én nem aggódok emaitt.
2021. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amugy nekem is mindig megy a buli de ezekbe az idokbe ahogy eszre vettem nem nagyon :/ nagyon remelem csak a front miatt
2021. máj. 18. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 hetes vagyok.

Az én babám tegnap nem sokat mozgott.... Ma szinte csak reggel éreztem egy kicsit és azóta sem.

Nem aggódom. Ha front van nekem nem nagyon mozog.

Én is nehezen viselem. Egész nap szédülök.... Borzasztó

2021. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom mikor front volt, mindig lelassult odabent. Kint meg pont fordítva :)
2021. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiammal nem volt ilyen. Most a második fiammal 30 hetes vagyok ha hideg front jön vagy van akkor alig mozog. Most a melegben meg sem áll.
2021. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van. Mindketten frontérzékenyek férjemmel. Mi dhárom gyerek frontos és mindhárom másképp reagált a pocakban. Az egyik melegnél csendesebb hidegnél majd kirúgta mindenem, a másik épp ellenkezőleg, a harmadik meg csak a hidegre reagált.
2021. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen nekem is ha meleg van egesz jol nyomja a bulit de most ebbe a par napba elegge levan lassulva a dragam de akkor nem aggodom

Ma mar ereztem tobbszor is csak joval kevesebbszer mint amugy szoktam

Koszonom

2021. máj. 18. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam a frontra sokkal kevesebbet mozog, egyébként egy igazi karatebajnok.
2021. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!