Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti hogy bírjátok ezt...

Kismamák ti hogy bírjátok ezt a szeles időt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Fejfájosan. A pocaklakó pedig szinte egész nap alszik. Alig érzem.
2021. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Sehogy, kegyetlen rossz.
2021. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, azt hittem csak én szenvedek ma 😅 Remélem nem lesz ilyen az egész hosszú hétvége.. Pedig ahogy látom szél lesz bőven..

Ne foglalkozzatok a 3assal, itt vezeti le a frusztrációját, mert aktus után 2nappal negatív a tesztje 👏👋

2021. ápr. 2. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

3. Senki nem hal meg... Legalábbis senki nem mondta hogy mindjárt meghalok annyira szar...válaszoltam a kérdezőnek. Ez a második terhességem. Az elsővel is fejfájás voltam ilyenkor.

Nem értem miért kell bunkóskodni.

Amúgy köszönöm ellátók a fiam és készvan minden

2021. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én terhesség nélkül is utálom a szelet. Ráadásul kb. év eleje óta állandóan, minden nap fúj, mint egy barom, én nagyon kivagyok már tőle! :D
2021. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!