Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fertőzés vagy gomba, de 2...

Fertőzés vagy gomba, de 2 orvos mást mond? 17hetes kismama

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy egyàltalán van-e valami bajom, az egyik orvos azt mondja nincs semmi, nem làt semmit.. csak hogy több a folyásom, a másik viszont egy kis fertőzést lát, de gynoflort írt fel, hogy 2naponta használjam el.

Ez már több, mint 1hónapja volt, jövőhétre kaptam egy 3.orvoshoz időpontot.

Ja, és egyik se vett le tenyésztésre mintát.

A folyásomat én magam nem tudom megállapítani, hogy milyen, de egy nap alatt folyamatosan változik. Amikor felkelek kicsit sűrűbb,sárgás szemcsés... később fehéren folyik, a délutáni órákban újra sárga, de akkor már nagyon darabos, néha viszket is, és nem érzem büdösnek, viszont kicsit erőteljesebb és savanykás az “illata”(vagy szaga..)


Akihez megyek orvoshoz jövőhéten, elvileg nagyon jó orvos, (magán), mindenképp szeretnék tenyésztést, mert itt vagyok 4hónapos, és nagyon félek, hogy valami fertőzésem vagy gombám van, és emiatt történik valami a babámmal :(


2021. máj. 18. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Elhasznaltad a gynoflort? Remelem igen. Lehetett egy kis ph elteresed, amin az tud javitani, de ha mar eroteljes fertozesed van, azon nem segit, gyogyszer kell.
2021. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!